Ovide opent kantoor in Madrid

Ovide opent een kantoor in Madrid. Daarmee breidt het PR-bureau na Nederland en België uit naar de derde markt.

De stap past binnen de ambitie van Ovide om de komende jaren actief te zijn in 3 tot 5 Europese landen. Het bureau kiest daarbij voor lokaal geleide teams met een grote mate van autonomie.

Ovide kiest voor lokale co-founders

Ovide werd opgericht in Nederland en groeide in 6 jaar uit tot een onafhankelijk bureau in de Benelux, met klanten als Netflix, Airbnb, Eurostar, Snapchat en Porsche. Het bureau werkt aan creatieve campagnes en strategisch communicatieadvies rond reputatie en policy comms.

Het kantoor in Madrid komt onder leiding van Dorien Cox-Sanchez. Zij was eerder medeoprichter van Ovide België en woont al meer dan 10 jaar in Madrid. Ovide Madrid zoekt lokaal talent om het team verder uit te bouwen.

Europees perspectief met lokale kennis

Marieke Verhaar-Fennis, oprichter van Ovide: "We zien dat internationale merken steeds vaker zoeken naar bureaus die een Europees perspectief combineren met echte lokale culturele kennis. Dat is precies het model dat wij bouwen."

Gijs Moonen, oprichter van Ovide: "Reputatie wordt lokaal gevormd, via media, politiek en cultuur, terwijl bedrijven steeds vaker grensoverschrijdend opereren. Onze ambitie is om een Europees netwerk van onafhankelijke teams te bouwen dat beide realiteiten begrijpt."

Beeld: Jaime Borja


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Kim Klaver: Vervangt AI jouw PR-werk? Dit moet je weten

08-06-2026 | 16:08:00
Het geschreven woord verandert. Niet alleen hoe het klinkt, maar ook hoe het tot stand komt.

Stoïk kiest TEAM LEWIS voor PR in de Benelux

08-06-2026 | 15:44:00
De cyberverzekeringsspecialist wil daarmee de zichtbaarheid en marktpositie in de Benelux verder versterken.

Bel Nederland benoemt Bart Schoonus tot Head of Sales

04-06-2026 | 05:00:00
Hij wordt verantwoordelijk voor het versterken van de positie van Bel op de Nederlandse markt en het uitbouwen van strategische samenwerkingen

Wooning en Sparta brengen Rotterdam samen voor kansengelijkheid

02-06-2026 | 16:59:00
Wooning en Sparta Rotterdam hebben op 28 mei een bijeenkomst georganiseerd rond kansengelijkheid onder jongeren.

[The List] EUSA PR

02-06-2026 | 10:34:27
EUSA PR is een internationaal PR-bureau voor Nederlandse en Europese deeptech-, biotech-, healthtech- en cleantechbedrijven die hun zichtbaarheid willen vergroten in Europa
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.