Orban Büller aan de slag als Head of Business Strategy bij UM

Orban Büller start als Head of Business Strategy bij UM. Hij is verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling en positie van UM als Most Wanted Agency.

Orban Büller was hiervoor Group Business Director bij Mediabrands en heeft daarvoor diverse digitale functies binnen Reprise Digital vervult. Deze brede ervaring en inzichten neemt hij mee naar UM waar zijn focus gaat liggen op het verkennen van (nieuwe) groeimogelijkheden, het stimuleren van innovatie en transformatie en het versterken van het thought leadership van het bureau.

Yvonne Prins, co-leader en Managing Partner UM: “Wij zijn heel blij dat we Orban als onze nieuwe Smart Rebel mogen verwelkomen. Zijn kennis van de media-industrie en passie voor groei en innovatie passen perfect bij de waarden van UM. We kijken uit naar de impact die hij gaat maken voor onze klanten en op de verdere ontwikkeling van UM. En bovenal kijken we er naar uit om met hem te gaan samenwerken.”

Orban Büller: “Ik voel mij enorm vereerd om samen met mijn UM en Mediabrands collega’s verder te bouwen aan de toekomst van UM. En hoe tof is het dat je binnen Mediabrands op zoveel plekken van waarde kunt zijn en kunt groeien in rollen die goed bij je passen. Na twee jaar op groepsniveau te hebben mogen bouwen aan onze brede visie op groei, voelt dit als het juiste moment om die basis verder vorm te geven binnen UM en impact te maken voor onze huidige en toekomstige klanten.”

www.um.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Vacatures] UM zoekt een Digital Project Lead

23-04-2026 | 11:51:00
UM is per direct op zoek naar een Digital Project Lead - Netherlands

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

Saskia Wagenmakers: Samen sterker in data

17-02-2026 | 11:20:32
Sinds 1 december 2025 is Saskia Wagenmakers CEO van het fusiebedrijf. We spreken haar.

Yune en UM winnen geïntegreerde pitch STIHL

12-02-2026 | 09:24:00
De samenwerking ging officieel van start op 1 januari 2026. STIHL werkte eerder samen met Only Humans uit Antwerpen voor creatie en met ZIGT voor media.

[Vacatures] UM zoekt een Content & Partnerships Manager

08-01-2026 | 09:03:00
UM is per direct op zoek naar een Content & Partnerships Manager - Netherlands

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Snakeware versterkt focus op AI en dataarchitectuur

06-05-2026 | 11:19:24
Sinds 27 maart heeft Henk Douwe van der Vaart de dagelijkse leiding van het bedrijf op zich genomen als directeur.

[Vacatures] Follo zoekt een Head of Media

06-05-2026 | 10:39:00
Follo is per direct op zoek naar Head of Media - 32-40 uur | Hybride werken vanuit Utrecht

[Vacatures] Follo zoekt een Senior Mediastrateeg

06-05-2026 | 10:23:00
Follo is per direct op zoek naar Senior Mediastrateeg- 32-40 uur | Hybride werken vanuit Utrecht

Tim Visser: Guess | Levi’s | Fanta

06-05-2026 | 09:17:00
[The International] Founder en Creative Director met melk. bespreekt drie internationale campagnes

Dentsu ontwikkelt Rabo Confession Club voor Rabobank

05-05-2026 | 17:06:00
Rabobank kiest ervoor om in communicatie niet alleen succesverhalen te tonen, maar juist ook de missers van ondernemers.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.