OranjeBitterBallenBorrel opent Cannes seizoen 2026

Eerste Édition Amsterdam groot succes

Tussen de tropische planten van Hotel Jakarta in Amsterdam leek het even of Cannes naar Amsterdam was gekomen. Marketing Report organiseerde de eerste Amsterdamse editie van de intussen fameuze OranjeBitterBallenBorrel die jaarlijks de afsluiting vormt van Cannes Lions. Het was duidelijk, de doorgewinterde Cannes gangers hebben er zin in en bereiden zich in veel gevallen al voorzichtig voor. Nieuwelingen lieten zich graag vertellen hoe belangrijk 'Cannes' is en in hoeverre koude rosé een rol speelt bij het zakendoen ter plaatse.

Peter Wybenga: "De Édition Amsterdam is vanaf vandaag een nieuwe vaste waarde op de event kalender. Er bleek duidelijk behoefte aan reflectie, aan plannen maken en aan samen herinneringen ophalen. Dat we hebben kunnen duiden wat Marketing Report allemaal weer gaat ondernemen in Cannes maakt het wat dat betreft ook gemakkelijker. Wie wil er niet bij de traditionele Directors' Lunch onder leiding van Eric-Jan Vis zijn die we samen met Post & Kornet organiseren, in de dagelijkse LIVE radiouitzendingen komen die we ieder jaar maken met De Radiofabriek of aanhaken bij het uiterst feestelijke event op de dinsdagavond, the Dutch Opening Dinner"

Nieuw dit jaar is dat bedrijven bij Marketing Report de mogelijkheid een eigen professionele LIVE FROM CANNES podcast te maken, onder leiding van en samen met de Radiofabriek. Daarvoor kun je het beste zo snel mogelijk contact opnemen met Eric-Jan Vis, want de ruimte is vanzelfsprekend beperkt.

Je vindt ons complete fotoverslag hier





 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

FCB Amsterdam haalt creatief duo binnen

04-05-2026 | 17:09:20
FCB Amsterdam versterkt het creatieve team met de komst van Art Director Floris Zandvliet en Copywriter Frederique Rote.

Bram Holzapfel: De geest in de code

04-05-2026 | 16:48:00
Waarom je merk een menselijke monitor nodig heeft

met melk. breidt Creative Party uit met Merijn Breedvelt

04-05-2026 | 12:14:00
Hij gaat zich binnen met melk. richten op het ontwikkelen en uitwerken van concepten voor klanten.

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Media Manager

04-05-2026 | 11:42:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Media Manager - Amsterdam

Closed on Monday ontwikkelt campagne voor Sanquin

04-05-2026 | 11:24:00
Donoren die iemand uit hun omgeving overtuigen om zich aan te melden, maken kans op een Museumkaart.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.