Ocean X Mud Masters 2023: modderige vrijmibo voor de marcom-industrie

Ocean Outdoor komt met een modderige vrijdagmiddagborrel voor de marketing/communicatie-industrie. Deze borrel is de afsluiter van een evenement waarbij verschillende teams men een stormbaan moeten afleggen.

Actieheld

Op 9 juni 2023 zal dit plaats vinden bij Mud Masters Haarlemmermeer, op hetzelfde terrein (het voormalige Floriade-terrein) waar ieder jaar ook dancefestival Mysteryland plaatsvindt. Mud Masters is een grote obstacle run, geïnspireerd op mariniersstormbanen.

Uitkijkpunt

Het 6 kilometer lange hindernisparcours is opgebouwd rond een 40-meter hoge piramide met 132 treden, dat normaalgesproken dienstdoet als uitkijkpunt voor vogelspotters, maar nu een van de spectaculaire obstakels vormt.

Andere klassiekers van Mud Masters zijn de valluikhindernis Execution, de glibberige Monkey Bars, een adrenaline-explosie bij de glijbaanhindernis Flyer, een eigen obstakel en meer modder.

Iedereen mag meedoen, individueel of met collega’s. Mud Masters biedt ook een trainingsschema, als dat gewenst is. Na afloop kan men als actieheld met modderstrepen op het gezicht en glibberige handen borrelen.

Om zich te ontdoen van de modder is het laatste obstakel een water-hindernis. Deelnemers kunnen zich ook afspoelen met een simpele waterspuit.

Aanmelden kan via [email protected] met een team, collega’s en/of relaties.

www.oceanoutdoor.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Campagne stimuleert helmgebruik bij ouders en kinderen

15-04-2026 | 15:23:21
Het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat lanceert samen met Roorda een nieuwe fase van de campagne Zet ’m op

Cortina en Lemon Scented Tea vervolgen merkcampagne

15-04-2026 | 14:10:00
Cortina lanceert samen met LemonScentedTea een nieuwe campagne binnen het platform Original as you.

[Vacatures] De Combinatie van Factoren zoekt een Medior Art Director

15-04-2026 | 12:53:00
De Combinatie van Factoren (DCVF) is per direct op zoek naar een Medior Art Director - Full-time · Amsterdam

Campagne Jumbo’s draait om smaak en prijs

15-04-2026 | 11:36:44
Met de actie willen HEMA en Jumbo klanten laten kennismaken met elkaars assortiment. De campagne loopt via tv en digitale kanalen, waaronder social media.

GBE Creative Agency opent hub in Maastricht

15-04-2026 | 07:11:00
GBE Creative Agency heeft per 1 maart 2026 een vestiging geopend in Maastricht. Met deze stap werkt het bureau voortaan vanuit een twee-hubmodel, met Amsterdam en Maastricht als uitvalsbasis
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.