NRC introduceert podcastserie Boven Water

Nederland loopt grote risico’s door klimaatverandering. Maar onze toekomst hebben we deels zelf in de hand. Floor Boon en Maarten Dallinga onderzoeken in de zesdelige podcastserie Boven Water van de NRC wie aan zet zijn om ontwrichtend extreem weer zoveel mogelijk te voorkomen.

Extreem weer door klimaatverandering

Ernstige overstromingen, langdurige hittegolven, vernietigende natuurbranden. Ook Nederland heeft en krijgt te maken met extreem weer door klimaatverandering. In deze verhalende podcastserie vragen Floor Boon en Maarten Dallinga zich af welke klimaatscenario’s voor de komende decennia realistisch zijn en hoe ontwrichtend extreem weer nog zoveel mogelijk kan worden voorkomen.

In Zeeland duiken Maarten en Floor in het verhaal van de Watersnoodramp – op 1 februari 2023 zeventig jaar geleden. In Limburg delen slachtoffers van de overstromingen van 2021 hun indringende verhalen. En in Zuid-Frankrijk, dat volgens deskundigen het klimaat van de Nederlandse toekomst heeft, stuiten Floor en Maarten plots op een natuurbrand.

Boven Water

Terwijl een ruime meerderheid van de Nederlanders zich zorgen maakt over klimaatverandering, doet Nederland – net als de meeste andere landen – volgens deskundigen te weinig om ontwrichtend extreem weer zoveel mogelijk te voorkomen. Wie is of zijn aan zet? Overheden, grote bedrijven, burgers? In Boven Water onderzoeken Maarten en Floor of we als samenleving kunnen veranderen en hoe we dat kunnen doen.

Boven Water is vanaf 18 januari te beluisteren in alle podcastapps. 

www.nrc.nl/bovenwater


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Buro Bagsy ontwikkelt De Fietsclub voor BikeTotaal

15-06-2026 | 13:47:04
BikeTotaal heeft de social-first contentserie De Fietsclub gelanceerd. De vierdelige mini-soap is te zien op Instagram

Havas neemt meerderheidsbelang in Archrival

15-06-2026 | 09:59:00
Archrival is gespecialiseerd in jeugdcultuur en experiential activation

Alexander Cha'ban: Save yourself, drink urine

15-06-2026 | 09:21:00
Toen ik aan het begin van mijn studies reclamevormgeving stond, kon niets mij voorbereiden op de creatieve durf en eigenzinnigheid van KesselsKramer.

ADNIGHT maakt eerste bureaus voor 2026 bekend

15-06-2026 | 09:08:00
Tijdens het dagprogramma verzorgen bureaus keynotes op verschillende podia in De Hallen

Sorrell ziet weinig ruimte voor overnames onder reclameholdings

15-06-2026 | 07:15:00
Marketing Report baseert dit artikel op een interview dat het Amerikaanse vakblad Adweek publiceerde met Sir Martin Sorrell
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.