NPO FunX vernieuwt vormgeving en slogan

NPO FunX heeft zijn vormgeving, logo en slogan vernieuwd. De publieke radiozender die zich richt op multiculturele (stads)jongeren, gebruikte zijn voormalige logo sinds 2014 met een kleine aanpassing in 2015 (toen werd de aanduiding NPO toegevoegd aan het logo). De slogan van het radiostation is voortaan Your city, Your sound.

Bij de start van de radiozender in 2002 was de slogan Welkom bij jezelf. In 2014 werd die ingeruild voor The Sound of the City. Deze slogan werd 10 jaar gebruikt.

De vormgeving van de zender is gemaakt door de NPO Directie Publiek & Marketing, NPO FunX en het Schotse designbureau D8 (en diens Amsterdamse vestiging) die ook voor onder meer NPO Zapp heeft gewerkt.

De vomgeving van NPO FunX is voor al zijn uitingen vernieuwd. Dus zowel de landelijke editie NPO FunX, de stadsedities FunX Amsterdam, FunX Rotterdam, FunX Utrecht en FunX Den Haag alsmede de themazenders (waaronder FunX Slow Jamz, FunX Fissa, FunX Arab, FunX HipHop, FunX Latin en FunX Afro) en op social media alsmede de webcamversie en de app. De organisatie is een samenwerking van de NPO en (lokale omroepen van) Amsterdam, Rotterdam, Utrecht en Den Haag. Reclame wordt landelijk via de Ster verkocht, terwijl FunX Adds de reclame voor de stadsedities verkoopt.

www.funx.nl

www.funxadds.nl

www.npo.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Eva Hol: SXSW laat zien hoe snel AI ontwikkelt

02-06-2026 | 10:25:00
Marketing Report is in Londen bij South by Southwest (SXSW), waar Bas Vlugt in gesprek gaat met Eva Hol, hoofdredacteur van FunX

Mouad Aoujil: FunX ADDS verbindt merken met jongeren

28-04-2026 | 08:40:00
In gesprek met David de Jong tijdens Marketing Report TV gaat het over onder meer de vertaling van gedragswetenschap naar merkstrategie

[Vacatures] FunX zoekt een Junior Broadcast Engineer

09-02-2026 | 08:55:00
FunX is per direct op zoek naar Junior Broadcast Engineer (36 uur per week)

[Vacatures] FunX zoekt een Videograaf

21-01-2026 | 08:27:00
FunX is per direct op zoek naar Videograaf (36 uur per week)

[Vacatures] FunX zoekt een Finance Controller

14-01-2026 | 08:17:00
FunX is per direct op zoek naar Finance Controller
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: AI herdefinieert merkzichtbaarheid

05-06-2026 | 11:17:51
Nu consumenten steeds vaker AI gebruiken voor aanbevelingen en aankoopbeslissingen, moeten merken ook voor de algoritmes zichtbaar zijn

met melk. creatieve partner van Ahead Nutrition

05-06-2026 | 10:43:00
De Rotterdamse partij gaat aan de slag met creatieve communicatie, social content en merkuitingen voor het Duitse snackmerk.

Bitvavo lanceert WAGMI-campagne met $hirak en Jonna Fraser

05-06-2026 | 10:31:46
Met een anthem van $hirak en Jonna Fraser brengt de campagne voetbal, muziek, cultuur en de crypto-community samen.

[Vacatures] Scheepens zoekt een Account Manager

05-06-2026 | 10:06:00
Scheepens is per direct op zoek naar Account Manager

[Vacatures] Scheepens zoekt een Project Manager

05-06-2026 | 09:51:00
Scheepens is per direct op zoek naar Project Manager
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.