NP Digital breidt uit naar Nederland onder leiding van Joris Garritsen

Het internationale digital marketingbureau NP Digital, opgericht door online-ondernemer Neil Patel, kondigt de opening aan van het Europese kantoor in Nederland. De Nederlandse markt wordt geleid door Joris Garritsen, die als Managing Director ruime ervaring met zich meebrengt op het gebied van strategie, mediaplanning, innovatie en digitale transformatie.

Voorafgaand aan deze rol leidde hij tech- en datalabel choreograph bij GroupM/WPP en was hij bij EssenceMediacom verantwoordelijk voor de digitale dienstverlening en de integratie met The Greenhouse Group.

Europese uitbreiding

De uitbreiding markeert het vijfde kantoor van NP Digital in Europa in een half jaar tijd. Het bureau komt voort uit de digitale platforms van Patel, waarvan het blog maandelijks meer dan 10 miljoen bezoekers trekt, het YouTube-kanaal 1,2 miljoen abonnees telt en de maandelijkse podcast door ruim 2 miljoen mensen wordt beluisterd. Daarnaast heeft hij diverse marketingtechnologie op de markt gebracht, waaronder Ubersuggest, Answer the Public en Ads Grader.

NP Digital biedt een scala aan diensten, waaronder SEO, UX/UI-design, e-commerce ondersteuning, CRO-optimalisatie en paid digital.

Mike Gullaksen, CEO van NP Digital: "In een tijd waarin steeds meer Nederlandse merken te maken hebben met nieuwe technologieën en veranderende data-mogelijkheden, kunnen ze vanaf nu bij ons een sterke partner vinden om innovatie te stimuleren en te ondersteunen bij hun marketingtransformatie."

Joris Garritsen: “Het digitale medialandschap is zeer divers geworden en ontwikkelt zich razendsnel. Er ontstaan hierdoor waanzinnige kansen en uitdagingen tegelijk. We zullen zwaar inzetten op diensten rond owned en earned media. Daar is veel winst te pakken. We zien dat SEO en Organic (zoekmachineoptimalisatie op alle platformen) hard aan het veranderen is en steeds dichter tegen UX en CRO aankruipt. Om binnen deze omgeving te winnen, zullen teams met een performance mindset een langetermijnstrategie moeten najagen.”

www.npdigital.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Business Development Manager

17-04-2026 | 10:56:00
De Nieuwe Zaak (DNZ) is per direct op zoek naar Business Development Manager - Hybride, Zwolle

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

Leidinggeven in het AI-tijdperk: mens én resultaat

17-04-2026 | 08:54:00
In de nieuwste aflevering van de Studio Beeckestijn Podcast gaat host Bart Meerdink in gesprek met Joris Merks-Benjaminsen,

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) WordPress Developer

16-04-2026 | 15:19:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) WordPress Developer

NIMA en Beeckestijn starten NIMA Academy

14-04-2026 | 16:30:20
Met de samenwerking brengen de organisaties opleiding, certificering en vakinhoudelijke ontwikkeling voor marketing- en communicatieprofessionals onder in 1 gezamenlijk platform.

Wunder ontwikkelt merkstrategie en visuele identiteit VACO

13-04-2026 | 16:18:37
De branche- en werkgeversvereniging past de nieuwe stijl geleidelijk toe in communicatiemiddelen en online platformen.

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Senior Influencer Marketing Consultant

13-04-2026 | 16:05:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar een Senior Influencer Marketing Consultant - Hoorn / 32 - 40 uur

Cees Faes: "Ik vind daar dus iets van..."; de natte scheet onder de gezegden

13-04-2026 | 15:35:00
Er zijn zinnen die een gesprek openen. En er zijn zinnen die vooral doen alsof. "Ik vind daar iets van" of "ik vind daar wat van" is er zo één. De natte scheet onder de gezegden.

Merken bouwen in onzekere tijden vraagt om sterke basis

13-04-2026 | 11:36:32
In tijden van onzekerheid zoeken mensen naar houvast. Consumenten kiezen sneller voor partijen die ze kennen, vertrouwen en begrijpen

Bob Koigi: Microbudgetten stuwen groei van influencers

10-04-2026 | 09:40:50
De groei van influencermarketing wordt niet langer gedreven door miljoenencontracten.

[Vacatures] TEAM LEWIS zoekt een PR Adviseur

09-04-2026 | 11:18:00
TEAM LEWIS is per direct op zoek naar PR Adviseur - Eindhoven

Chantal Janzen gezicht van L’Oréal Paris

08-04-2026 | 22:34:00
Chantal Janzen is het gezicht van L’Oréal Paris in de Benelux. De samenwerking past binnen de bredere strategie van het merk, dat inzet op zelfvertrouwen en herkenbaarheid via lokale ambassadeurs

[Vacancy] Scooperz has a position for Social Media Manager

08-04-2026 | 10:11:00
Scooperz is directly looking for Social Media Manager - Breda

[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een Senior Influencer Marketing Manager

08-04-2026 | 09:54:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar Senior Influencer Marketing Manager - Amsterdam

AI-adoptie vraagt om maatwerk: geen one size fits all

07-04-2026 | 16:34:00
In de aflevering van de Studio Beeckestijn Podcast gaat host Bart Meerdink hierover in gesprek met Joos Luteijn, zelfstandig adviseur bij Transforming the Dots.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.