NOSUCH breidt team uit met drie krachten

Creatief bureau NOSUCH uit Rotterdam trekt Michael Arbman aan als commercieel directeur, Willemijn van Eeghen als Account Director en Zeldi Storni-Kliegel als HR-manager.

De uitbreiding van het team geeft inhoud aan zowel de commerciële doelstellingen, als aan de ambitie om meer naar de voorgrond te treden als Total Brand Agency.

Teus Baars, directeur/eigenaar van NOSUCH: “De behoeften van onze klanten worden steeds groter en gaan vaak niet alleen om een campagne of visual identity, maar over een totale aanpak voor het merk. We hebben de afgelopen jaren geïnvesteerd in een zeer energiek team dat verder kijkt dan de initiële vraag. NOSUCH wil naast de klant staan en samen bouwen aan een duurzame relatie. Deze verandering vraagt een nieuwe manier van werken binnen NOSUCH, maar ook richting onze klanten en prospects.”

Bedrijfsdoelen realiseren

Michael Arbman is afkomstig van het Rotterdamse databedrijf Bytesnet. Willemijn van Eeghen werkte hiervoor bij het Amsterdamse reclamebureau Joe Public. Met haar accountervaring binnen creatieve bureaus kan er verder geïnvesteerd worden in duurzame relaties. Zeldi Storni-Kliegel is per januari 2023 gestart om het HR-team te versterken. Om de bedrijfsdoelen te kunnen realiseren, is het van belang dat HR ondersteunt bij het opbouwen en verbinden van het team, maar ook verder investeert in persoonlijke ontwikkeling en werkgeluk.

NOSUCH is opgericht in 2001 en heeft een uitgebreid portfolio van nationale en internationale opdrachtgevers in ICT, Energie en Financiële Dienstverlening. Klanten zijn naast vele MKB bedrijven onder meer: Shell, Microsoft, Eneco, Tango, Varo en Nationale Nederlanden.

www.nosuch.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.