Nominaties FunX Music Awards bekend

Het FunX-publiek heeft bepaald wie er genomineerd zijn voor de FunX Music Awards. Jonna Fraser maakt met vijf nominaties de meeste kans op een FunX Music Award. Ook Kevin en Dystinct zijn met vier nominaties grote kanshebbers.

Yade Lauren is met drie nominaties een veelbelovende kandidaat onder de vrouwelijke artiesten. Wie er met een FunX Music Award naar huis gaat bepaalt het publiek. Op 6 mei 2024 startte de stemperiode voor de luisteraars.

Donderdag 30 mei 2024 reikt FunX voor de elfde keer de FunX Music Awards uit. Dit zal in AFAS Live  in Amsterdam gebeuren, met optredens van onder meer Jonna Fraser, Reanny en CHO, die allen ook kans maken op een award.

Nog nooit eerder waren de FunX Music Awards zo snel uitverkocht; FunX biedt nog de kans kaarten te winnen door te stemmen. Stemmen kan tot en met donderdag 30 mei 2024.

Genomineerd in de categorie Artist Of The Year Male en Female zijn:

Artist Of The Year Male

Dystinct
Frenna
Jonna Fraser
Kevin
Ronnie Flex

Artist Of The Year Female

Dylisa
Inez
Numidia
Yade Lauren
Zoë Tauran

Ronnie Flex is genomineerd voor twee awards: Artist Of The Year Male en Best Collab samen met Katnuf, Jonna Fraser & CAZA.

Het hele overzicht is te vinden via de site van FunX.

www.funx.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

0to9 herpositioneert met focus op merk en resultaat

28-04-2026 | 16:17:00
Het marketingcommunicatiebureau kiest na 24 jaar voor een geïntegreerde aanpak, met als doel merken sterker en relevanter te maken.

Fleur van den Akker: Somention bouwt social-first merken

28-04-2026 | 15:03:00
In gesprek met interviewer Bas Vlugt gaat het over de ontwikkeling van social als hoofdmedium, de rol van jonge makers en hoe merken relevant blijven in een snel veranderend medialandschap.

[Vacatures] PINK zoekt een Communications Consultant

28-04-2026 | 11:05:00
PINK is per direct op zoek naar Communications Consultant - Groningen • 32- 40 uur

Andy Mosmans: Van IOS naar AIOS

28-04-2026 | 10:56:30
In een wereld waarin beeld overvloedig, goedkoop en steeds vaker door machines gegenereerd is, verliest het zijn schaarste.

Naïf en PINK integreren creatie en media in aanpak

28-04-2026 | 10:04:00
De recent gelanceerde SUN-campagne is de eerste volledige uitwerking van deze aanpak.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.