Nike en SKIMS presenteren gezamenlijke sportcollectie

Nike en SKIMS hebben samen de sportkledinglijn NikeSKIMS gelanceerd. De collectie is sinds 26 september verkrijgbaar via de webshops en in flagshipstores in New York en Los Angeles. De eerste lijn bestaat uit zeven collecties en 58 modellen, ontworpen voor gebruik in de studio, sportschool en het dagelijks leven.

NikeSKIMS introduceert een system of dress waarmee meer dan 10 duizend combinaties mogelijk zijn. De collectie varieert van basis-items als sport-bh’s en leggings tot seizoensgebonden statementstukken, met nadruk op prestatie, stijl en comfort.

Introductie met film en topsporters

De lancering werd ondersteund door de film Bodies at Work, geregisseerd door Janicza Bravo, met fotografie van Luis Alberto Rodriguez en Rob Woodcox. In de campagne spelen ruim 50 sporters een rol, onder wie Serena Williams, Chloe Kim, Nelly Korda, Sha’Carri Richardson, Romane Dicko, Beatriz Hatz, Jordan Chiles, Madisen Skinner en SKIMS-medeoprichter Kim Kardashian.

Drie kerncollecties en seizoensuitbreidingen

De collectie bestaat uit drie vaste lijnen die elk seizoen vernieuwd worden:

  • Matte: 21 basisstukken met medium compressie, shapingdetails en Nike’s Dri-FIT-technologie.

  • Shine: Sneldrogende stretchitems voor krachttraining.

  • Airy: Lichte, mesh-geïnspireerde ontwerpen voor layering en bewegingsvrijheid.

Daarnaast verschijnen vier seizoenscollecties: Vintage Seamless, Matte Tricot, Weightless Layers en Shiny Nylon.

Samenwerking verbindt sport en stijl

De samenwerking combineert Nike’s expertise in sportkleding met de designaanpak van SKIMS, die draait om oplossingen en draagbaarheid.

Kim Kardashian: "De film Bodies at Work viert de kracht van iedere vrouw. Ons doel is helder: vrouwenkleding opnieuw definiëren zonder compromissen."


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Starbucks Chilled Coffee lanceert EMEA-campagne

07-05-2026 | 12:19:00
De campagne werd ontwikkeld door AMV BBDO en positioneert Starbucks Chilled Coffee nadrukkelijk als onderdeel van persoonlijke interesses en zelfexpressie

John Deere kent VML Partner-status toe

05-05-2026 | 12:29:45
Leveranciers met een hoge score komen in aanmerking voor langdurige samenwerking.

Audi zet Q3 centraal in campagne met Morgan Freeman

05-05-2026 | 09:30:00
De campagne wordt ingezet als onderdeel van de communicatie rond de Audi Q3 en verschijnt op verschillende kanalen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.