Natwerk viert 20 jaar met Bonne Suits-pak

Reclamebureau Natwerk viert zijn 20-jarig bestaan met een samenwerking met Bonne Suits. Samen lanceren ze The Multi Pocket Suit, een pak dat draait om gelijkheid en veelzijdigheid. Dit pak wordt ingezet als relatiegeschenk en onthuld tijdens het jubileumfeest op 3 april.

Pak als symbool voor creativiteit en gelijkheid

Bonne Suits maakt kleding die, zoals zij zelf zeggen, losstaat van sociale conventies, wat aansluit bij de filosofie van Natwerk: iedereen is gelijk, van stagiair tot CEO. Het pak is ontworpen als outfit geschikt voor zowel brainstormsessies als zakelijke meetings. Op de campagnefoto’s dragen klanten en (oud-)collega’s het pak, waaronder een oud-stagiair en een financieel adviseur.

The Multi Pocket Suit wil speelsheid en functionaliteit combineren. Ismay Schaduw, mede-ontwerper en oud-Natwerker: "Dit pak maakt het creatieve proces makkelijker, met zakken voor alles wat je nodig hebt: van pennen en een schetsboek tot je lippenstift, sleutelbos of secret stash. Hoe je het vult, is helemaal aan jou."

Relatiegeschenk

Het Bonne x Natwerk-pak is niet te koop, maar wordt weggegeven aan bestaande en nieuwe klanten bij hun eerste campagne. De actie wordt extra onder de aandacht gebracht met een advertentie in het FD. Tijdens het jubileumevenement krijgen genodigden een eerste blik op het pak.

www.natwerk.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Reinier Steures: Bies Vermeulen was een geweldig creatief en een prachtig mens

24-06-2026 | 10:59:00
Het gesprek draait om het overlijden van Bies, de betekenis van werk en de manier waarop de reclame-industrie haar eigen verhaal vertelt.

ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium

18-06-2026 | 15:23:34
De campagne is volgens ARTIS een van de grootste marketingcampagnes in de geschiedenis van de organisatie en brengt de onderwaterwereld van het Aquarium naar de stad

Natwerk en blowUP winnen award voor video mapping-campagne

08-06-2026 | 12:17:00
Gedurende drie opeenvolgende avonden werden markante binnenstedelijke muren ingezet als projectievlak voor de campagne.

[Forum] Wat betekent het faillissement van KesselsKramer?

03-06-2026 | 10:49:00
Met enige regelmaat vragen we bepalende spelers in onze industrie naar hun mening naar aanleiding van een actuele vraag voor de rubriek Forum

Natwerk ontwikkelt Nederlandse campagne voor itsme

01-06-2026 | 16:42:39
Met de campagne Own je ID met itsme wil het bureau laten zien hoe consumenten zich online kunnen identificeren zonder veel persoonsgegevens te delen.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

INretail-campagne wil laten zien hoe retail in het leven kan passen

03-07-2026 | 18:10:18
Brancheorganisatie INretail heeft een door Vertigo6 ontwikkelde campagne gelanceerd voor werken in de retail
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.