Natwerk ontwikkelt Flessenpopper voor Tikkie’s Groepie

Het creatief bureau Natwerk heeft samen met Tikkie een flesopener ontwikkeld die speciaal is gemaakt voor groepen onder de noemer Flessenpopper. De gadget werd bedacht om Tikkie’s groepsuitgavenfunctie onder de aandacht te brengen. De Flessenpopper maakt het mogelijk om op een simpele manier vier flesjes tegelijk te openen.

De Flessenpopper is een onderdeel van een reeks activaties. Eerder bedachten Tikkie en Natwerk al de QRoon, voor Koningsdag. Dit is een oplossing waarmee betalingen op de vrijmarkt makkelijker werden gemaakt.

De video Flessenpopper werd door creative video agency Tante Tini gemaakt.

Tikkie Groepie

Met de gratis functie groepsuitgaven in de Tikkie-app kunnen gebruikers gemakkelijk betalingen invoeren en verrekenen. De gadget past bij de boodschap van Tikkie: laat geldzaken en sociaal ongemak niet in de weg staan van een leuke tijd met vrienden.

Nino Stoffels, strateeg bij Natwerk: “Met onze creatieve oplossingen bewijzen we de merkbelofte van Tikkie: Geen gedoe. Niet door te zenden, maar vooral door wat te doen. Zo blijven we relevant voor de doelgroep.”

Tikkie heeft een actie georganiseerd waarbij deelnemers kans kunnen maken om de flessenpopper te winnen. Tikkie is onderdeel van ABN AMRO.

www.natwerk.nl

www.tikkie.me

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Natwerk trapt Waterjaar ARTIS af met DUIK IN ARTIS-campagne

23-03-2026 | 16:49:00
Natwerk heeft voor ARTIS de campagne DUIK IN ARTIS ontwikkeld. Daarmee opent ARTIS in 2026 een jaarprogramma rond het thema water en wordt toegewerkt naar de opening van het ARTIS-Aquarium in juni.

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Media Manager

06-01-2026 | 09:23:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Media Manager

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren

Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall

06-12-2025 | 02:08:00
Natwerk heeft de feestdagencampagne van Gall & Gall ontwikkeld onder de noemer ’t Feest begint bij Gall & Gall
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

REVITALIZE versterkt team met Floris Heyne

16-04-2026 | 16:27:54
REVITALIZE heeft Floris Heyne aangesteld als Creative Lead. In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de creatieve output van het bureau

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) Front-end Developer

16-04-2026 | 15:34:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) Front-end Developer

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) WordPress Developer

16-04-2026 | 15:19:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) WordPress Developer

Roche kiest 0930 voor zomerweek-activatie

16-04-2026 | 13:17:00
0930 creative agency verzorgt de activatie van Roche Diabetes Care tijdens de Libelle-Margriet Zomerweek 2026.

Niels Braat: Is same day delivery de toekomst van retail?

16-04-2026 | 12:45:11
De komst van Joybuy in Nederland en België voelt als een klassieke “hier moeten we iets van vinden” ontwikkeling.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.