Natwerk maakt campagne voor Tikkie Zakelijk

Tikkie gaat live met een campagne om het gemak van Tikkie zakelijk onder de aandacht te brengen

Tikkie heeft een door Natwerk ontwikkelde campagne gelanceerd om het gemak van Tikkie zakelijk onder de aandacht te brengen. De campagne bestaat uit verschillende video’s waarin ondernemers zoals een kapper en een glazenwasser te zien zijn. In de campagne wordt getoond dat als er even niemand thuis is, of als het een tikkie druk in de zaak is, dat klanten via een Tikkie te laten betalen, ondernemers snel kunnen handelen en zij verder geen omkijken hebben naar de betaling. Nieuwe klanten van Tikkie Zakelijk krijgen de eerste 3 maanden gratis. De campagne is te zien via social media-kanalen, radio, display banners, online video, branded content en SEA. 

Tikkie is een manier om eenvoudig betaalverzoeken te sturen via onder meer WhatsApp, Messenger, sms en QR-code. Tikkie is in 2016 geïntroduceerd en telt inmiddels meer dan 10 miljoen gebruikers. Het is een initiatief van ABN AMRO en gratis te gebruiken voor iedereen met een Nederlandse betaalrekening. Ook bedrijven kunnen bij Tikkie terecht om de applicatie te gebruiken op diverse manieren binnen hun eigen bedrijfsvoering.

Credits

Creatief bureau: Natwerk | Productie: Tante Tini | PR: NewsLab

www.natwerk.nl

www.tikkie.me

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Natwerk en Slachtofferhulp focussen op online misbruik

11-05-2026 | 09:09:56
De campagne maakt deel uit van de bredere campagne 101 Redenen en richt zich op de schaamte en twijfel die slachtoffers ervaren bij het zoeken van hulp.

Jurgen Retra: De briefing is vaak het eerste probleem

05-05-2026 | 09:36:00
Veel marketingproblemen beginnen niet bij het bureau. Niet bij creatie. Niet bij strategie. Niet bij media. Ze worden zichtbaar in de briefing.

Natwerk trapt Waterjaar ARTIS af met DUIK IN ARTIS-campagne

23-03-2026 | 16:49:00
Natwerk heeft voor ARTIS de campagne DUIK IN ARTIS ontwikkeld. Daarmee opent ARTIS in 2026 een jaarprogramma rond het thema water en wordt toegewerkt naar de opening van het ARTIS-Aquarium in juni.

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Media Manager

06-01-2026 | 09:23:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Media Manager


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude

22-05-2026 | 13:12:00
Het kaasmerk van Velder kiest daarmee bewust voor vertraging in een wereld waarin alles sneller moet.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa

22-05-2026 | 11:26:48
Retail media groeit razendsnel van een niche binnen ecommerce naar een van de belangrijkste pijlers van digitale advertising.

Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven

22-05-2026 | 11:22:50
Veel musea zijn fantastisch in kennis overdragen, maar verliezen het steeds vaker van Netflix, TikTok, gaming en entertainment

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.