Michel Palmen verlaat Just Another Network en begint voor zichzelf

Michel Palmen is per 1 april 2024 vertrokken bij Just Another Network. Hij was daar vlak na de start in juli 2021 aangesteld als Agency Director en werd in augustus 2023 benoemd tot Managing Director.  Hij heeft zijn eigen adviesbureau Palmen Consultancy & Interim Solutions opgericht en werkt inmiddels voor Age Media (influenceragency gericht op YouTube) en het Belgische Energreen (een bedrijf dat slimme energie-oplossingen met producten als zonnepanelen, thuisbatterijen en laadpalen levert voor duurzame energie).

Bij Just Another Network hebben Patrick Klink en Matthijs Buitenhuis van het bureau ONBRDNG gezamenlijk tijdelijk de rol van Managing Director op zich genomen in afwachting van de benoeming van een andere leidinggevende. Just Another Network is een bedrijf dat talent, content, bereik, data en sales wil samenbrengen ten behoeve van de generatie Y en Z.  Just Another Network is (via Just Another Media Company) eigendom van onder meer JAMCi (privé investeerders) en venture capitalbedrijf DGI Ventures.

Michel Palmen: "Ik heb zelf gekozen een ander carrierepad te gaan volgen, wat te maken heeft met mijn persoonlijke ambities. Ik heb met veel plezier geholpen aan de opbouw van Just Another Network. Via mijn eigen advies- en interimbedrijf wil ik bedrijven helpen bij hun groeistrategie, maar ook bij verandermanagement, business- en marketingstrategie.”

Michel Palmen was ruim 10 jaar werkzaam voor Coca-Cola Company als onder meer marketing Manager Noord/West Europa alsmede als Brand Manager, alsmede het toenmalige Fox Networks, Liberty global, Talpa Network en het toenmalige ViacomCBS in rollen die met marketing en sales te maken hebben.

www.justanothernetwork.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

WPP Media & Kantar: audio vergroot merkbekendheid

24-06-2026 | 17:25:00
Onderzoek van WPP Media en Kantar laat zien dat audio een duidelijke bijdrage levert aan merkbekendheid.

Shell blijft waardevolste Nederlandse merk

22-06-2026 | 09:00:09
Albert Heijn behoudt de hoogste merksterkte en Transavia laat met 49 procent de sterkste groei zien.

Bob Koigi: Cannes Lions in het AI-tijdperk

19-06-2026 | 19:04:00
Flexibiliteit in budgetten staat daarbij centraal: 85 procent verwacht ook in 2026 tussentijdse bijstellingen.

Living Experience kiest Fightclub als Lead Agency

17-06-2026 | 16:57:00
Het woonconcept werkte na een internationale bureauoriëntatie toe naar de selectie van één bureau voor positionering, creatie en performance.

Baukje Taphoorn Chief Marketing & Digital Product Officer Landal

15-06-2026 | 21:40:00
Boukje Taphoorn is bij het vakantie- en accommodatiebedrijf Landal benoemd tot Chief Marketing & Digital Product Officer
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Mark van Hattum en Martijn van Dijk: Search vraagt om een bredere blik

25-06-2026 | 10:18:40
Het gesprek draait om performance marketing, AI-optimalisatie en de opkomst van geïntegreerde search.

Mariëlle Krouwel en Willem-Albert Bol: Creativiteit verdient meer aandacht

25-06-2026 | 10:00:00
Het gesprek draait om de ontwikkeling van het Cannes Lions International Festival of Creativity en de manier waarop media, creativiteit en commercie steeds meer met elkaar verweven raken.

Scrambled en Nosh maken Cannes-podcast

25-06-2026 | 00:00:00
De aflevering is bedoeld voor iedereen die het creatieve festival niet ter plekke volgt, maar wel wil weten welke thema’s en gesprekken centraal staan.

Wieden+Kennedy wint Gouden Lion met Lego

24-06-2026 | 21:30:00
Gut Amsterdam heeft samen met Jones Knowles uit Londen zowel een Zilveren als Bronzen Lion gewonnen voor de campagne Dressed for Wimbledon die het voor het biermerk Stella Artois heeft gemaakt

Andy Mosmans: Branding voorbij Sharp en Ritson

24-06-2026 | 19:45:00
Zowel Sharp als Ritson benaderen branding nog steeds grotendeels door de lens van reclame.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.