MHX (onderdeel Mediahuis) en Hyundai ontwikkelen campagne Our New World

MHX, de creatieve studio van Mediahuis, ontwikkelde een campagne voor Hyundai over de impact van technologie op onze aarde en ons leven. Trendwatcher Adjiedj Bakas, robotica-specialist Julian Jagtenberg en We Drive Solar-oprichter Robin Berg zijn van mening dat technologie onze levens vooral makkelijker gaat maken. 

Vergaderen met hologrammen

Hyundai ontwikkelt slimme mobiliteitsoplossingen die ervoor zorgen dat mensen er in de toekomst een innovatieve levensstijl op na kunnen houden. Voertuigen die zelf kunnen nadenken, een robot die je helpt om beter in slaap te komen en vergaderen met hologrammen, de technologie biedt ongelooflijk veel mogelijkheden en kansen. Of beter gezegd, een nieuwe wereld. Deze gedachte vormt de basis voor de campagne Our New World. Om dit groots onder de aandacht te brengen is MHX gevraagd om een branded contentcampagne te ontwikkelen. Hierin worden zes experts geïnterviewd, ieder met hun eigen expertise. Dit heeft geresulteerd in prachtige video’s en bijbehorende artikelen, welke gedistribueerd worden via meerdere Mediahuis-merken zoals De Telegraaf, Metro, Manners, WANT, Autovisie en Bedrock.

Van challenger tot leider

Om deze campagne compleet te maken, is er een innovatief platform ontwikkeld waarin een glimp van de nieuwe wereld te zien is. Alle content is hier terug te vinden, aangevuld met informatie over de innovaties van Hyundai. Het doel van deze campagne is om de perceptie van Hyundai te veranderen van challenger tot leider.

Yvette van Vliet, Project Manager MHX: "We hebben het contentplatform geheel zelf ontwikkeld van a tot z. Hierdoor kunnen we alle middelen van de campagne bundelen in één overzicht. Hiermee gaan we een stap verder en het platform sluit naadloos aan bij de nieuwe wereld van Hyundai. We zijn dan ook enorm trots op het platform en deze volledige campagne."

Anne Lobbes, pr-manager Hyundai Motor Nederland: "Our New World kan ik samenvatten als een mooie ontdekkingstocht — binnen en buiten Hyundai — over alles wat mobiliteit en toekomst betreft. De behoefte van de mens om zich te verplaatsen blijft, maar de manier waarop we reizen invullen zou wel eens significant anders kunnen zijn in de toekomst dan nu. In deze serie hebben we de mogelijkheden verkend, zo vond ik het verrassend te zien hoe robotica mensen kan helpen en iets zachts kan zijn of te ontdekken dat zonne-energie ons ongekende mogelijkheden geeft in combinatie met batterij elektrische auto’s."

Deze campagne is tot stand gekomen in samenwerking met Havas Media.

www.mediahuis.nl

www.hyundai.com

Lees ook:

Mediahuis Nederland begint pilot afhaalpunten dagbladen op Schiermonnikoog & Vlieland

25-05-2026 | 19:21:30
Mediahuis Nederland begint per 1 juli 2026 een pilot met afhaalpunten voor dagbladen van alle Nederlandse uitgevers op Vlieland en Schiermonnikoog. Daarmee blijven papieren kranten (ook die van DPG Media) beschikbaar voor abonnees en losse verkoop op beide eilanden

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Multi Brand Motion Designer

25-05-2026 | 10:29:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Multi Brand Motion Designer - Nederland 

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Youtube Content Manager

25-05-2026 | 10:12:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Youtube Content Manager - Nederland

Mediahuis sluit zich aan bij SPUR Coalition

18-05-2026 | 15:16:42
Mediahuis Groep heeft zich aangesloten bij de SPUR Coalition. SPUR staat voor Standards for Publisher Usage Rights).

SPILNEWS lanceert online serie Hotline

11-05-2026 | 16:39:00
Een online serie waarin 5 creators hun mening geven over actuele maatschappelijke thema’s.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Follo wint negen European Search Awards

27-05-2026 | 15:07:00
Follo heeft tijdens de European Search Awards 2026 in Porto negen awards gewonnen, waaronder twee gouden en zeven zilveren onderscheidingen.

Wenneker Amsterdam produceert wereldwijde Philips Avent-campagne

27-05-2026 | 13:10:00
Philips Avent lanceert met Share the Care een wereldwijde campagne die aandacht vraagt voor de druk en verwachtingen waarmee moeders dagelijks te maken hebben

Cees Faes: Ferrari is niet Apple-compatible. Blijkbaar.

27-05-2026 | 12:56:49
Enzo Ferrari zei ooit: “Aerodynamics are for people who can’t build engines.” Ferrari ging nooit over efficiëntie. Ferrari ging over excess.

Unox focust op festivalzomer met Knaks

27-05-2026 | 09:58:00
Unox start deze zomer een campagne waarmee het merk zich nadrukkelijker wil verbinden aan typische Nederlandse zomermomenten.

LePub breidt wereldwijd management uit

27-05-2026 | 09:20:56
Met de benoemingen wil het internationale netwerk van Publicis Groupe de creatieve kwaliteit en de wereldwijde impact van het werk verder versterken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.