Merkstrategie centraal tijdens VENGEAN VENUES #4

Vierde editie in het teken van merkbouw, groei en brand portfolio management

Bij nexeye vond op 20 mei de vierde editie plaats van VENGEAN VENUES, het netwerk- en inspiratieplatform van VENGEAN. Na eerdere bijeenkomsten bij Unknown Campus, Schouten Company en Aethon stond deze editie in het teken van merkbouw, groei en brand portfolio management.

De bijeenkomst vond plaats in het nieuwe hoofdkantoor en trainingscentrum van nexeye in Hilversum. Het Europese retailconcern is het moederbedrijf achter onder meer Hans Anders en eyes + more en richt zich op betaalbare en toegankelijke oog- en hoorzorg.

Groeiambities en merkstrategie

Bart Van Den Nieuwenhof, CEO van nexeye, gaf de aanwezigen inzicht in de groeiambities van de organisatie en de manier waarop nexeye zich ontwikkelt tot een Europees retailplatform. Daarbij stond de wisselwerking tussen schaal, operational excellence en merkbouw centraal.

Aansluitend nam Linda van de Wiel, Director Marketing & Communication bij nexeye, de aanwezigen mee in de branding- en communicatiestrategieën van Hans Anders en eyes + more. Aan de hand van verschillende cases liet zij zien hoe beide merken vanuit een eigen positionering bijdragen aan de Europese expansie van nexeye.

Focus op brand portfolio management

Een ander inhoudelijk onderdeel van de bijeenkomst was de presentatie van Andy Mosmans over brand portfolio management. Hij ging in op strategische vraagstukken rondom merkarchitectuur, positionering, onderscheidend vermogen en consistentie binnen organisaties met meerdere merken.

Zoals gebruikelijk bij VENGEAN VENUES stond ook ontmoeting centraal. Tijdens de afsluitende borrel gingen klanten, partners, ondernemers, investeerders en marketeers met elkaar in gesprek.

www.vengean.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: Branding voorbij Sharp en Ritson

24-06-2026 | 19:45:00
Zowel Sharp als Ritson benaderen branding nog steeds grotendeels door de lens van reclame.

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.

VENGEAN haalt Junior Creative Selina Booi binnen

04-06-2026 | 09:06:34
Booi is geboren op Curaçao en beweegt zich volgens VENGEAN gemakkelijk tussen verschillende culturen, disciplines en talen

Tarnoc kiest VENGEAN voor positionering consumentenmerk

04-06-2026 | 09:04:31
Met de rebranding wil de Delftse tech-startup de stap zetten van technologiebedrijf naar consumentenmerk.

Bram Holzapfel: De branding van kunst, de kunst van branding

28-05-2026 | 10:31:00
Vorig weekend staarde ik ademloos naar een gigantisch doek in het Fundació Joan Miró in Barcelona.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.