Merkstrategie centraal tijdens VENGEAN VENUES #4

Bij nexeye vond deze week de vierde editie plaats van VENGEAN VENUES, het netwerk- en inspiratieplatform van VENGEAN. Na eerdere bijeenkomsten bij Unknown Campus, Schouten Company en Aethon stond deze editie in het teken van merkbouw, groei en brand portfolio management.

De bijeenkomst vond plaats in het nieuwe hoofdkantoor en trainingscentrum van nexeye in Hilversum. Het Europese retailconcern is het moederbedrijf achter onder meer Hans Anders en eyes + more en richt zich op betaalbare en toegankelijke oog- en hoorzorg.

Groeiambities en merkstrategie

Bart Van Den Nieuwenhof, CEO van nexeye, gaf de aanwezigen inzicht in de groeiambities van de organisatie en de manier waarop nexeye zich ontwikkelt tot een Europees retailplatform. Daarbij stond de wisselwerking tussen schaal, operational excellence en merkbouw centraal.

Aansluitend nam Linda van de Wiel, Director Marketing & Communication bij nexeye, de aanwezigen mee in de branding- en communicatiestrategieën van Hans Anders en eyes + more. Aan de hand van verschillende cases liet zij zien hoe beide merken vanuit een eigen positionering bijdragen aan de Europese expansie van nexeye.

Focus op brand portfolio management

Een ander inhoudelijk onderdeel van de bijeenkomst was de presentatie van Andy Mosmans over brand portfolio management. Hij ging in op strategische vraagstukken rondom merkarchitectuur, positionering, onderscheidend vermogen en consistentie binnen organisaties met meerdere merken.

Zoals gebruikelijk bij VENGEAN VENUES stond ook ontmoeting centraal. Tijdens de afsluitende borrel gingen klanten, partners, ondernemers, investeerders en marketeers met elkaar in gesprek.

www.vengean.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: De strijd om overtuiging

19-05-2026 | 16:04:50
Er is nooit een moment geweest waarop overtuigingssystemen stopten met het vormgeven van de wereld. We leven er nog altijd middenin.

Andy Mosmans: (N)Odido

13-05-2026 | 11:46:00
Odido wilde laten zien dat het anders kon. Beter. Menselijker. Totdat de werkelijkheid zich meldde.

Andy Mosmans en Patrick van Thiel: het gaat om the Game of the Name

10-05-2026 | 16:03:00
Andy Mosmans en Patrick van Thiel schreven samen twee edities van het boek BRANDING. We spreken beiden naar aanleiding van van de tweede editie

Tarnoc kiest VENGEAN voor positionering consumentenmerk

07-05-2026 | 12:00:02
Met de rebranding wil de Delftse tech-startup de stap zetten van technologiebedrijf naar consumentenmerk.

Bram Holzapfel: De geest in de code

04-05-2026 | 16:48:00
Waarom je merk een menselijke monitor nodig heeft
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.