Merijn de Rooy Growth Director bij IPG Mediabrands

IPG Mediabrands Nederland heeft per april 2025 Merijn de Rooy benoemd tot Growth Director IPG Mediabrands. In deze rol zal hij verantwoordelijk zijn voor de verdere groei van new business bij Initiative en UM. Daarmee benadrukt IPG Mediabrands dat daarmee de positie van beide mediabureaus in de Nederlandse markt wordt versterkt.

Merijn de Rooy heet volgens het mediabureau ruime ervaring op het gebied van business development, strategisch leiderschap en digitale marketing. Voor zijn overstap naar IPG Mediabrands was hij ruim acht jaar werkzaam voor GroupM/Greenhouse waar hij rollen als Managing Director, Director Business Development en Digital Strategist vervulde.

Merijn de Rooy: “Ik kijk er enorm naar uit om als Growth Director bij IPG Mediabrands aan de slag te gaan. UM en Initiative hebben beiden een sterke reputatie in de markt en IPG Mediabrands biedt een inspirerende omgeving waarin innovatie en samenwerking centraal staan. Samen met het team wil ik bouwen aan duurzame groei en impactvolle strategieën voor onze (nieuwe) klanten.”

Saskia Wagenmakers, CEO van IPG Mediabrands Nederland: “Merijn de Rooy is een ervaren leider met een sterke visie op groei en innovatie. Zijn strategische en digitale ervaring sluit naadloos aan bij onze ambitie om continu voorop te blijven lopen in de markt. En zijn persoonlijkheid past goed bij onze club, hij kan inhoudelijk onze (nieuwe) klanten en mensen goed challengen, daar houden we van in ons House of Challengers.” 

www.ipgmediabrands.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacancy] Initiative has a position for Head of Outdoor Nike EMEA

02-06-2026 | 11:01:00
Initiative is directly looking for Head of Outdoor Nike EMEA - Amsterdam

[Vacatures] UM zoekt een Digital Project Lead

23-04-2026 | 11:51:00
UM is per direct op zoek naar een Digital Project Lead - Netherlands

[Vacancy] Kinesso has a position for Programmatic Product Manager - Strategy & Commerce

23-04-2026 | 11:29:00
Kinesso is directly looking for Programmatic Product Manager - Strategy & Commerce - Netherlands

[Vacancy] Kinesso has a position for Junior Retail Media & Marketplace Consultant

23-04-2026 | 11:15:00
Kinesso is directly looking for Junior Retail Media & Marketplace Consultant - Netherlands

[Vacatures] Initiative zoekt een Comms Design Manager

23-04-2026 | 10:52:00
Initiative is per direct op zoek naar Comms Design Manager - Netherlands

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Havas Lemz ontwikkelt merkcampagne voor GrandOptical

16-06-2026 | 00:29:00
GrandOptical heeft een door Havas Lemz ontwikkelde campagne gelanceerd onder de noemer Zie het Verschil

Lisa Vande Weghe (Springbok Agency): TikTok Shop in België

15-06-2026 | 19:34:00
België is altijd een trage volger geweest op het gebied van social commerce, maar dat maakt dit moment juist zo uniek

Endeavour: Linkbuilding is niet dood, maar volwassen geworden

15-06-2026 | 19:00:10
Linkbuilding is volgens Endeavour nog altijd een belangrijke factor voor online zichtbaarheid, ondanks terugkerende discussies over de afnemende waarde ervan

Buro Bagsy ontwikkelt De Fietsclub voor BikeTotaal

15-06-2026 | 13:47:04
BikeTotaal heeft de social-first contentserie De Fietsclub gelanceerd. De vierdelige mini-soap is te zien op Instagram

Havas neemt meerderheidsbelang in Archrival

15-06-2026 | 09:59:00
Archrival is gespecialiseerd in jeugdcultuur en experiential activation
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.