MediaTest organiseert 10e MediaTestDag

MediaTest organiseert voor de 10e keer de MediaTestDag, waarbij het bureau binnen 24 uur kosteloos een volledig onderzoek uitvoert naar een maatschappelijk vraagstuk. Organisaties kunnen hun onderzoeksvraag tot en met 25 mei indienen.

Het onderzoeksbureau, gespecialiseerd in media- en communicatieonderzoek, zet tijdens deze dag het volledige team in om één geselecteerde vraag te beantwoorden. De MediaTestDag vindt plaats op dinsdag 9 juni 2026.

Onderzoek voor maatschappelijke organisaties

In eerdere edities voerde MediaTest onderzoek uit voor onder meer Stichting ALS, Stichting Jarige Job, Ronald McDonald Kinderfonds, Naturalis, Fonds Gehandicaptensport, Stichting AAP, Fier, Simavi en Waterschap Hollandse Delta.

Met het initiatief wil MediaTest bijdragen aan maatschappelijke vraagstukken door expertise in te zetten op het gebied van onderzoek en analyse.

Van briefing tot rapportage in één dag

Het team doorloopt op de MediaTestDag het volledige onderzoeksproces: van een briefing in de ochtend tot analyse en rapportage in de avond. Het doel is om binnen één dag tot bruikbare inzichten te komen.

Maxine Spronk, Research Consultant MediaTest: "Met de MediaTestDag zetten we onze kennis in voor organisaties die daar baat bij hebben. In korte tijd leveren we inzichten die helpen bij maatschappelijke vraagstukken."

Inzenden en selectiecriteria

Iedereen kan een onderzoeksvraag indienen. De selectie vindt plaats op basis van 3 criteria: maatschappelijke relevantie, een sympathiek onderzoeksdoel en uitvoerbaarheid binnen 24 uur.

Aanmelden kan tot uiterlijk maandag 25 mei. Klik hier en stuur jouw vraag (met een korte toelichting) in.

Organisaties met vragen over de geschiktheid van hun inzending kunnen contact opnemen met MediaTest.

www.mediatest.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

The Invaders organiseert The Value Game Sessions #12

19-05-2026 | 16:56:54
Tijdens het gratis event staat The Passion Premium centraal: de rol van emotie, passie en nostalgie in marketingcampagnes.

Andy Mosmans: De strijd om overtuiging

19-05-2026 | 16:04:50
Er is nooit een moment geweest waarop overtuigingssystemen stopten met het vormgeven van de wereld. We leven er nog altijd middenin.

Havas Lemz en Bolletje lanceren Tortilla Crackers

19-05-2026 | 14:35:00
De campagne draait om de herkenbare keuze tussen snacktrek en bewuster eten.

[The List] Bittersweet Films

19-05-2026 | 12:26:52
Bittersweet Films is een studio voor storytelling-strategie en creatieve productie, gevestigd in Den Haag en opgericht in 2025 door Lucy van Gaalen, Stephen Kearney en Tom Verberne

[The List] Catch of the Day

19-05-2026 | 11:53:00
Catch of the Day is dé specialist in online marketing en fundraising voor goede doelen en events
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.