Mediaplus wint mediacontract GORE-TEX in EMEA en VS

Mediaplus Group en dochterbureau Mediascale gaan de mediastrategie, -planning en -inkoop verzorgen voor het merk GORE-TEX in Europa en Noord-Amerika. De opdracht kwam tot stand na een uitgebreide pitch, begeleid door Flock Associates, waarbij het team uit Keulen negen andere bureaus achter zich liet.

De keuze viel op Mediaplus vanwege hun datagedreven en technologiegerichte aanpak, gecombineerd met kennis van de B2B2C-markt in de kleding- en outdoorsector. Daarbij speelde ook de persoonlijke affiniteit met het merk en de doelgroep een rol.

Internationaal mediaplan zonder eigen verkoopdata

De GORE-TEX Brand verkoopt geen eindproducten, maar levert hightech textiel aan andere merken. Dat maakt conversietracking complex en vereist een media-aanpak die branding en performance slim combineert. Mediascale ontwikkelde hiervoor een tech-stack met AI-gedreven datahub, die markt-, retail- en gebruiksdata koppelt. Via het Growth Investor-systeem wordt continu geoptimaliseerd en realtime bijgestuurd.

Achim Ewers zum Rode, global CMO van GORE-TEX: "We zochten een internationale partner met digitale expertise die onze B2B2C-structuur en de dynamiek van de kledingmarkt begrijpt.”

Michael S. Adams, Regional Marketing Leader Americas bij GORE-TEX: "De Amerikaanse markt is gefragmenteerd en kent regionale verschillen in consumentengedrag. We hebben een partner nodig die dat complexe speelveld beheerst en tegelijkertijd datagedreven werkt.”

Eerste campagnes in het najaar van 2025

De campagnes richten zich op zowel professionals als de ambitieuze outdoor allrounder. Deze doelgroep wordt door Mediascale onderverdeeld in persona’s die via een custom dashboard kunnen worden aangesproken in elke fase van de customer journey. De mediakanalen bestaan onder meer uit OTT-video, Outstream, Native, Programmatic en Search.

Marian Bunte, managing director van Mediascale: "We kwamen niet alleen als mediabureau, maar als partner die het merk écht begrijpt. Die betrokkenheid zorgde snel voor een hechte samenwerking. Het verschil zat in de diepgang – in hoe we de doelgroepen analyseerden en GORE-TEX positioneerden als wat het is: een kwaliteitslabel voor innovatie en functionaliteit.”

De eerste campagnes, waaronder de lancering van de nieuwe GORE-TEX Pro-technologie met ePE-membraan, staan gepland voor het najaar van 2025.

www.house-of-communication.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Vacatures] Serviceplan Group zoekt een Communication Consultant bij Mediaplus

29-04-2026 | 10:24:00
Serviceplan Group Netherlands is per direct op zoek naar een Communication Consultant bij Mediaplus 

Omoda Jaecoo zet in op activatie in Amsterdam

21-04-2026 | 13:46:04
De activatie speelt in op de vrijmarkttraditie en moet zorgen voor bereik en interactie tijdens een drukbezocht moment in de stad.

Campagne KWF doorbreekt beeld werk en ziekte

20-04-2026 | 11:14:00
Mediaplus ontwikkelt mediastrategie gericht op zowel bereik als inhoudelijke verdieping

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

Ewoud van Zwam in de jurykamer van de AMMA’s

26-03-2026 | 15:27:00
In dit interview deelt hij zijn ervaringen uit de jury, de discussies achter de schermen en wat hem opviel tussen de inzendingen van dit jaar.
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu ontwikkelt campagne: Tijd voor Defensie

06-05-2026 | 15:06:00
Het ministerie van Defensie lanceert een campagne gericht op jongeren binnen de bredere Tijd voor Defensie-aanpak.

Closed on Monday en De Ronners aan slag voor Ahrend & Gispen

06-05-2026 | 12:39:00
Ahrend & Gispen hebben na een pitchtraject gekozen voor een samenwerking met zowel De Ronners als Closed on Monday.

Snakeware versterkt focus op AI en dataarchitectuur

06-05-2026 | 11:19:24
Sinds 27 maart heeft Henk Douwe van der Vaart de dagelijkse leiding van het bedrijf op zich genomen als directeur.

[Vacatures] Follo zoekt een Head of Media

06-05-2026 | 10:39:00
Follo is per direct op zoek naar Head of Media - 32-40 uur | Hybride werken vanuit Utrecht

[Vacatures] Follo zoekt een Senior Mediastrateeg

06-05-2026 | 10:23:00
Follo is per direct op zoek naar Senior Mediastrateeg- 32-40 uur | Hybride werken vanuit Utrecht
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.