MediaMarkt hoofdsponsor Feyenoord

MediaMarkt Nederland heeft een driejarig contract gesloten als hoofdsponsor van Feyenoord. Namens MediaMarkt was Chief Commercial Officer Bas Eijssink aanwezig en namens Feyenoord zat commercieel directeur Ruud van der Knaap voor de contractondertekening achter de tafel. Het partnership gaat in op 1 juli 2024 en is afgesloten tot en met 30 juni 2027.

Rotterdam en midden in de maatschappij

MediaMarkt en Feyenoord hebben elkaar onder andere gevonden vanwege een aantal gemeenschappelijkheden en waardes: het hoofdkantoor van MediaMarkt Benelux staat in Rotterdam, beide organisaties kennen een no-nonsense cultuur en staan midden in de maatschappij. Remko Rijnders, CEO van MediaMarkt Benelux: "MediaMarkt is de elektronicaketen voor iedereen. Of het nu gamers, gadgetfanaten of klanten zijn die een nieuwe tv of broodrooster nodig hebben. En zo is voetbal een sport voor alle mensen en Feyenoord bij uitstek de club voor iedereen, waar je ook vandaan komt."

Ook vrouwenteam en jeugd

Het logo van de nieuwe hoofdpartner is vanaf volgend seizoen te zien op de shirts van het eerste mannenelftal en ook op de trainingskleding voor Europese wedstrijden, shirts van het vrouwenteam en die van de jeugd. Daarnaast zal MediaMarkt prominent zichtbaar zijn op de boarding langs het veld en samen met Feyenoord campagnes ontwikkelen.

Ook maakt de elektronicaretailer tickets voor voetbalwedstrijden, merchandise en toegang tot events beschikbaar voor personeel, klanten en partners. Daarnaast zal het partnership in de 55 winkels in Nederland door het hele jaar ruime aandacht krijgen.

Ruud van der Knaap: "We zijn er trots op dat een grote naam als MediaMarkt zich aan onze club verbindt. Als marktleider in hun branche zijn ze, net als Feyenoord, zowel een gevestigde naam als een zeer ambitieuze partij die nog verder vooruit wil. Let’s go luidt niet voor niets hun sportieve en uitdagende motto. Juist dat is precies wat we samen als partners gaan doen. Met de steun van MediaMarkt maakt Feyenoord weer een stap vooruit naar een mooie toekomst. Omgekeerd kunnen wij enorm bijdragen aan hun commerciële doelstellingen, onder meer dankzij onze grote exposure en het miljoenenbereik van Feyenoord via onze mediakanalen en onze database."

Maatschappelijke projecten

Een andere reden om dit partnership aan te gaan is de betrokkenheid van beide partijen bij verschillende maatschappelijke projecten en goede doelen. Zo is MediaMarkt betrokken bij Stichting Het Vergeten Kind, de Erasmus Challenge voor studenten en steunde het de slachtoffers van de aardbeving in Turkije. Feyenoord is met haar Foundation zeer actief als het gaat om het steunen van maatschappelijke projecten in de regio en het land. MediaMarkt zal in een aantal van die projecten ook met Feyenoord optrekken.

Internationale ambities

Remko Rijnders: "We zijn enorm trots op dit strategische partnership. Dit is een bijzondere stap voor ons in Nederland, die een reflectie is van de ontwikkeling die MediaMarkt hier doormaakt. Maar ook in onze internationale groep is dit een primeur. Wij herkennen ons sterk in de grote ambities, de passie, cultuur en mensgerichtheid van Feyenoord en dat is een belangrijke reden om deze de samenwerking aan te gaan."

Diversiteit

Ook op het gebied van diversiteit en inclusie is er veel aansluiting. Remco Rijnders: "Een andere reden dat we zo enthousiast zijn, is dat we met ons partnership ook het vrouwenteam en de jeugd steunen. Diversiteit en inclusie zijn voor ons belangrijk. Met ons initiatief Vrouwen in de detailhandel versterken we de positie van vrouwen in de retailsector door allerlei initiatieven, zoals recent tijdens International Women's Day waar we een vrouwenlunch op ons hoofdkantoor organiseerden en een TED-spreker te gast hadden. Want wij vinden dat er altijd meer mogelijk is. Feyenoord denkt daar hetzelfde over. Daarnaast hebben jongeren vaak een bijbaan in retail of starten ze hun werkzame leven in deze sector. Ook weet jeugd ons heel goed te vinden voor onder meer gaming-events. Wij kijken enorm uit naar de samenwerking de komende jaren en hebben er alle vertrouwen in dat dit partnership onze groei stimuleert en de loyaliteit en beleving van onze klanten nog verder versterkt."

www.feyenoord.nl

www.mediamarkt.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

PostNL haakt in op Tour de France met Ronde van Frank

03-07-2026 | 12:40:00
PostNL haakt met een door sportmarketingbureau On Your Marks ontwikkelde campagne Ronde van Frank in op de wielerbeleving van onder meer de Tour de France

KPN breidt samenwerking met Rijksmuseum verder uit

01-07-2026 | 08:22:00
KPN wordt de Founder van het Rijksmuseum. Met deze stap verstevigt het telecombedrijf de samenwerking met het museum en levert het een substantiële bijdrage

KPN verlengt sponsorschap Nederlands Elftal en KNVB

26-06-2026 | 08:54:10
KPN heeft de sponsorovereenkomst met de KNVB opnieuw verlengd, dit keer tot en met 30 juni 2030

Pathé en Intertoys introduceren Pathé Kids Festival

25-06-2026 | 12:43:00
Pathé en Intertoys zijn een samenwerking aangegaan en transformeren van 4 juli tot en met 30 augustus de bioscopen van Pathé in Pathé Kids Festival

Koen Brink: Niet vernieuwen om het vernieuwen, het moet kloppen

22-06-2026 | 15:34:00
Op de avonden dat het Nederlands elftal speelt op het WK Voetbal is Brouwerij Troost in de Pijp in Amsterdam omgedoopt tot The Old Amsterdam Oranjekroeg. We spreken onder meer hierover met Koen Brink van Westland Kaas
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Generatieve AI in het creatieve proces

06-07-2026 | 15:48:07
Generative AI is overal. AI-tools, AI-modellen en vooral: veel hype. Maar hoe gebruik je AI nou écht slim binnen je creatieve proces?

Scooperz lanceert Creator Academy

06-07-2026 | 14:36:00
Scooperz lanceert een ontwikkelprogramma binnen het Scooperz talent management

Dentsu Creative maakt Defensie-campagne voor vakmensen

06-07-2026 | 12:38:00
Defensie zet in een campagne de vakmensen centraal die gevechtstroepen ondersteunen.

ASN Bank lanceert campagne Samen maken we de toekomst

06-07-2026 | 12:22:00
Met de campagne wil de bank de merkbekendheid vergroten en haar positie als bank voor de toekomst verder uitbouwen.

Frieda Ulsamer de Waard treedt toe tot directie DartDesign

06-07-2026 | 10:29:00
Zij start op 1 augustus 2026 als Managing Director naast Sebastiaan van Rijnsoever.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.