MediaCom wint pitch voor Dr. Oetker Nederland

Het Duitse bedrijf dr. Oetker, dat bekend is om zijn pizza’s en bakproducten, heeft zijn mediabelangen ondergebracht bij MediaCom, dat via GroupM onderdeel is van WPP. Aan deze keuze ging een pitch vooraf waar verschillende bureaunetwerken aan deelnamen.

De pitch behelst alle mediagerelateerde activiteiten in Nederland van Dr. Oetker en Koopmans per 1 januari 2023. Belangrijke uitdaging binnen de briefing was hoe de juiste budgetallocatie tussen de diverse merken en productportfolio van Dr. Oetker kan leiden tot verdere groei. De strategische aanpak in de pitch als ook MediaComs tooling en digitale oplossingen gaven een doorslaggevend verschil.

MediaComs People First-aanpak werd herkend door Dr. Oetker in de pitch. Joost van den Berg, Head of Marketing van Dr. Oetker Nederland: “De kundige, enthousiaste en betrokken personen die deelnamen in de pitch hebben ook het verschil gemaakt.”

Tessa van der Starre, CEO bij MediaCom Nederland: “Ik ben trots dat het team heeft bewezen hoe we op kwalitatieve en innovatieve wijze het media-effect voor dit sterke merk kunnen maximaliseren, en ook creatief verder vorm kunnen geven."

www.mediacom.com
www.oetker.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Marco van Lisdonk: Duurzaamheid is geen doelgroep, het is een koopsignaal

22-04-2026 | 13:28:04
Duurzaamheid is op YouTube geen niche meer. Voor adverteerders is dat een interessant gegeven, want rond die oriëntatie speelt zich veel meer af

Fontys-studenten winnen RA*W Short Form Challenge

22-04-2026 | 13:18:20
Isabel van den Berkmortel en Dean Flaat ontwikkelden het winnende Koningsdag-concept voor Bar-le-Duc.

Happy Horizon ontwikkelt rebranding voor Syncore

22-04-2026 | 10:50:00
Reesink heeft zijn logistieke activiteiten samengebracht onder de nieuwe merknaam Syncore.

McDonald’s zet generaties centraal in campagne

22-04-2026 | 10:47:00
Met herkenbare situaties laat het merk zien dat generaties van elkaar kunnen verschillen, maar ook veel delen.

[Vacatures] Follo zoekt een Medior Social Performance Consultant

22-04-2026 | 09:10:00
Follo is per direct op zoek naar Medior Social Performance Consultant - 32-40 uur | Hybride werken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.