Maurice Ridder aan de slag bij Basic-Fit als hoofd van retailmedia

Maurice Ridder is aangesteld als hoofd van retailmedia bij Basic-Fit. Hij wordt verantwoordelijk voor de verdere uitrol van retailmedia en het aansturen van het bijhorende team. De afgelopen achttien jaar werkte hij bij SBS/ Talpa Media Solutions als Director Business Development. Hij heeft daar diverse leidinggevende functies bekleed voor onder andere de afdelingen special advertising en branded content. 

Maurice Ridder:  “Ik kijk met veel plezier terug op mijn tijd bij Talpa. Tv en radio zijn en blijven mooie mediakanalen, maar er is meer fragmentatie in het medialandschap. Binnen Basic-Fit retailmedia zie ik kansen. Ik ben aangenaam verrast door de schaal van het aantal clubs en de mogelijkheden die Basic-Fit Retail Media op nationaal en internationaal niveau biedt. Het doel is om met mijn ervaring en achtergrond retailmedia naar de volgende (internationale) fase te brengen. Als onderdeel van onze strategie zullen we ook kijken naar nieuwe touchpoints om ons aanbod voor adverteerders te blijven uitbreiden.”  

Erica Van Vonderen-Hahn: "We zijn blij om Maurice aan boord te verwelkomen. Zijn ervaring in de mediasector is een aanwinst als het gaat om het verder versterken van ons aanbod. We zijn ervan overtuigd dat we de beste propositie in de markt presenteren en samen met Maurice zullen we onze groeiambities op een standvastige en pragmatische manier blijven nastreven." 

www.basic-fit.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Meta ontslaat 8000 medewerkers door AI

23-04-2026 | 23:17:00
Meta kondigde aan komende maand te reorganiseren en circa 8000 medewerkers te ontslaan, oftewel circa 10 procent van het totaal aantal medewerkers

THNDR Music versterkt team met Bart Hendrikx

23-04-2026 | 15:47:16
In deze rol richt hij zich op de verdere groei van de Amsterdamse studio, met nadruk op internationale projecten en langdurige samenwerkingen

Lisa Nijman versterkt creatief team Counter

21-04-2026 | 14:53:27
Ze gaat zich bezighouden met de ontwikkeling van uiteenlopende middelen, van digitale campagnes tot social content en visuele merkuitingen.

Tim Elsen Chief Operating Officer iO

21-04-2026 | 09:49:03
Met die aanstelling wil het bedrijf de interne organisatie verder versterken en de samenwerking tussen markten en campussen beter stroomlijnen.

REVITALIZE versterkt team met Floris Heyne

16-04-2026 | 16:27:54
REVITALIZE heeft Floris Heyne aangesteld als Creative Lead. In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de creatieve output van het bureau


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Digitale advertenties ontwikkelen zich verder

24-04-2026 | 14:28:11
De markt voor digitale advertenties groeit allang niet meer alleen, hij versnelt zichzelf.

Dentsu, Havas Lemz en TBWA genomineerd voor SAN Bureau van het Jaar

24-04-2026 | 12:29:00
De ABC jury heeft na een tweede ronde in voorgaande weken de Shortlisten voor de drie SAN ABC Accenten 2025 vastgesteld

Proefdiervrij en The Creators Hive lanceren campagne Tijd voor menselijkheid

24-04-2026 | 06:00:00
Creatief bureau The Creators Hive heeft voor Stichting Proefdiervrij een campagne ontwikkeld onder de naam Tijd voor Menselijkheid. De campagne heeft als doel mensen aan het denken te zetten over dierproeven

AI AM breidt uit en wijst op AI-achterstand Nederland

23-04-2026 | 15:42:12
Volgens de initiatiefnemers wijst die groei op een bredere uitdaging: de adoptie van AI in Nederland blijft achter door een gebrek aan infrastructuur.

Dorst & Lesser verzorgt socialstrategie Center Parcs

23-04-2026 | 15:17:53
De samenwerking richt zich op het verbreden van de merkperceptie, waarbij het merk zich positioneert als meer dan een familieresort.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.