Martijn Arts neemt het stokje over van Koen de Groot bij Total Design

Total Design maakt een wisseling in het leiderschap bekend. Koen de Groot draagt na een periode als CEO het stokje over aan Martijn Arts, die als strategy director en partner al een rol binnen het bureau vervult.

Koen de Groot heeft bijgedragen aan de nationale en internationale groei van Total Design, waaronder de overnames van Zuiderlicht en Cascade, en de aansluiting bij de Yuma Group. Onder zijn leiding vierde het bureau zijn 60-jarig jubileum. Het bureau blijft zich richten op het bieden van integrale oplossingen in branding, communicatie en technologie, met een focus op strategie, innovatie en creativiteit.

Koen de Groot: "Het was een eer om TD te leiden en te werken voor prachtige klanten en met fantastische mensen. We bouwden voort op onze kernwaarden en verstevigden onze marktpositie. De toekomst is geworteld in ons verleden en de geschiedenis is onze raadgever. Ik draag met vertrouwen de leiding over aan Martijn, die het bureau verder zal versterken.”

Martijn Arts: "Ik wil een waardig opvolger zijn – samen. Ontwerpen is een groepsproces waarmee we merken bouwen, systemen veranderen en de toekomst creëren. Dit principe stond bij onze oprichting centraal en geldt nog steeds."

www.totaldesign.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

WPP Media presenteert Benelux-leiding

07-11-2025 | 10:53:00
WPP Media heeft bekend gemaakt dat Maiko Valentijn (CEO), Atva van Zanten (COO), Lisette Doodeheefver-Otten (Chief People Officer) en Matthijs Brouwer (CFO) voortaan de leiding vormen in de zogeheten ExCo Benelux

Els Dijkhuizen verlaat Heineken

06-11-2025 | 19:09:00
De huidige nummer 1 van de Marketing250, de lijst van de meest invloedrijke marketeers in Nederland, werkte de afgelopen 17 jaar voor Heineken

Charley Peereboom Business Lead bij Happy Horizon

06-11-2025 | 09:00:00
Charley Peereboom is gestart als Business Lead Commercie Brand, Content & PR bij Happy Horizon.

The Social Hub stelt wereldwijd marketingteam samen

05-11-2025 | 10:32:00
The Social Hub heeft een wereldwijd marketingteam gepresenteerd onder leiding van Trix van der Vleuten

Personally benoemt Bieke Groenink tot partner

04-11-2025 | 08:59:46
Met haar komst wil het bureau ondernemers gerichter ondersteunen bij het versnellen van hun groei door LinkedIn-content en PR strategisch in te zetten.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Natwerk en ARTIS lanceren DONKER IN ARTIS!

11-11-2025 | 11:54:00
Terwijl Amsterdam oplicht in feestverlichting, kiest ARTIS bewust voor duisternis.

Krasloten en Ambassadors realiseren AI-gedreven campagne

11-11-2025 | 11:28:55
Krasloten lanceert de campagne rondom de jaarlijkse Decemberkalender, die grotendeels is ontwikkeld met behulp van Artificial Intelligence.

[Vacatures] Kinesso zoekt een AV Consultant

11-11-2025 | 08:22:00
Kinesso is per direct op zoek naar een AV Consultant - Amsterdam

[Vacatures] Kinesso zoekt een Jr AV Consultant

11-11-2025 | 08:11:00
Kinesso is per direct op zoek naar een Jr AV Consultant - Amsterdam

[Vacatures] Initiative zoekt een Content & Partnerships Manager

11-11-2025 | 07:48:00
Initiative is per direct op zoek naar Content & Partnerships Manager - Netherlands
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.