[MarketingReport Radio] Sanne Demir over de oplossing voor gedragsvraagstuken van De Combinatie van Factoren

Sanne Demir is strateeg en behaviour consultant bij De Combinatie van Factoren. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we haar over de oplossingen voor complexe gedragsvraagstukken bij haar bureau.

Sanne Demir: "Wij zijn een activatiebureau dat mensen in beweging brengt met slimme creativiteit op basis van gedragswetenschap, en dit laatste hebben we uitgebreid. We zien bij marketeers dat er steeds meer behoefte is aan kennis over gedrag. Dat past ook bij de tijd waarin we leven, een wereld vol transitie. Gedrag is cruciaal in ons vak, en we verwachten dat deze behoefte nog verder zal groeien. We zien dat de behoefte er dus wel is, maar dat niet elk bureau er even sterk in is. Iedereen weet wel iets over gedrag maar de concrete aanpak mist vaak. Hoe je van een complex probleem naar een toepasbare oplossing gaat, is dan de vraag. Bedrijven willen daar niet altijd een nieuwe bureaurelatie voor aangaan. Dit hebben we nu bij ons samengebracht."

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 17 mei 2023 terug:

www.dcvf.nl

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Natwerk introduceert BiFi Chicken in Nederland

26-05-2026 | 16:33:07
De introductie volgt op een eerdere uitrol in Duitsland en markeert een volgende stap in de ontwikkeling van het snackmerk.

Rabobank start landelijke Rabo ClubSupport-campagne

26-05-2026 | 15:51:26
Clubs en verenigingen kunnen zich vanaf vandaag aanmelden voor financiële ondersteuning, waarna Rabobank-leden bepalen welke organisaties een bijdrage ontvangen.

Michael Nap: Social bureaus moeten stoppen met merken verstoppen

26-05-2026 | 14:49:00
Iedereen die door zijn TikTok- of Instagram-feed scrollt, ziet hetzelfde: merken die met creators proberen in te spelen op social culture.

Niels de Kuiper naar Hotel L'Amour

26-05-2026 | 14:21:00
Na achttien jaar bij TBWA\NEBOKO, verdeeld over twee periodes, sluit hij zich aan bij de creatieve directie van Hotel L'Amour.

Heineken introduceert Heerlijk Hè als pay-off

26-05-2026 | 12:12:00
Heineken kiest in Nederland voor een andere merkkoers met de pay-off Heerlijk Hè. Met de campagne zet de brouwer samenzijn en gezelligheid centraal
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.