[MarketingReport Radio] Rogier Bruggeman over de FM-frequentieveiling

Rogier Bruggeman, CEO bij ZIGT media en performance bureau, bespreekt in de uitzending van Marketing Report op New Business Radio actuele ontwikkelingen in de wereld van media en marketingcommunicatie.

Rogier Bruggeman: "Vandaag natuurlijk groot nieuws. College van beroep heeft uitspraak gedaan inzake de veiling van de FM-frequenties op de radio en hebben aangegeven de argumentatie grotendeels te volgen, wat betekent dat de veiling doorgaat. Er komen komend jaar slechts twee geclausuleerde kavels en dat zijn kavels die over het algemeen iets minder geld hoeven te kosten dan de open kavels waarop je mag doen wat je wilt. Dat is voor Nederlandse muziek en voor nieuws. Vanuit de bureauwereld is het wel leuk dat de radiowereld weer eens een beetje op de schop gaat. Wij vinden het erg leuk om te zien wat er gaat gebeuren en of er nieuwe toetreders komen. De kans is groot dat DPG onder meer naast Qmusic nog voor een aantal andere kavels wil gaan. Er zit ook een maximering op van maximaal drie zenders, wat betekent dat Talpa er sowieso één moet inleveren."

Rogier gaat ook in op de fusie tussen RTL en Talpa en het commercieel beleid voor 2023.

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 20 december 2022 terug:

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

INDIE en Schoonenberg lanceren internationale campagne

De campagne richt zich op de kleine momenten die het leven betekenis geven en die vaak ongemerkt verdwijnen wanneer goed horen niet meer vanzelfsprekend is.

[SHOWREEL] O2H Creative Solutions

O2H Creative Solutions is een creatief bureau dat oplossingen biedt voor effectieve communicatie binnen het volledige buitenreclamelandschap.

N=5 ontwikkelt campagne en visuele identiteit Simon Lévelt

Simon Lévelt lanceert een merkidentiteit en campagne onder de naam Vol van avontuur.

Peter van Wijnaerde: Kun je een CFO met AI maken?

Wat agencies vandaag voelen met AI, voelen vrachtwagenchauffeurs al jaren. Sinds Polen toetrad tot de EU leven ze in een prijzenoorlog die niet te winnen valt

Volkswagen laat ID. Polo zien door bijna niets te tonen

In 2026 breidt Volkswagen de Polo-familie uit met een volledig elektrische ID. Polo. Dentu Creative heeft hier een campagne voor ontwikkeld

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht

Abonneer je op onze nieuwsbrief.