[Marketing Report TV] Niels Braat en Coen Zuijdervliet (DCVF) over het succes van Opposites Create
Marketing Report TV is op bezoek bij Hearst. Niels Braat, Managing Director bij De Combinatie van Factorenen, en Coen Zuijdervliet, Creatief Directeur en Partner bij De Combinatie van Factoren, zijn daar onze gast. In gesprek met Peter Wybenga vertellen zij over hun unieke aanpak waarbij ze tegenpolen samenbrengen onder het motto Opposites Create, en hoe dit concept de basis vormt voor succesvolle en vernieuwende campagnes.
Niels Braat en Coen Zuijdervliet: "De term Opposites Create hebben we relatief recent geïntroduceerd, maar het concept lag eigenlijk al voor de hand. Het staat voor het samenbrengen van tegenpolen, iets wat we nu hebben samengevat onder deze naam. Dit zorgt ervoor dat al onze campagnes sterker worden. Een duidelijk voorbeeld is de samenwerking tussen creatieven en gedragswetenschappers, die de basis vormt van onze campagnes. Maar het geldt ook voor het combineren van mensen met veel ervaring en mensen met weinig of zelfs geen ervaring, evenals verschillende generaties en achtergronden. Deze mix creëert een nieuwe dynamiek en leidt tot vernieuwende campagnes."
Kijk dit interview hier:
Marketing Report TV is powered by Bruut en Abovo Maxlead

Bruut is dé one-stop-shop voor videocontent! Van strategie tot creatie, en van productie tot distributie. Wij doen het! Hoge kwaliteit video, slim en efficient gemaakt voor ieder scherm, dat is onze kracht. Met een hecht team van enthousiaste makers hebben maken we gepassioneerd content voor iedereen.

Wij zijn Abovo Maxlead; 230 specialisten in marketing en media, gevestigd in Hoorn en Oegstgeest. We zijn het grootste onafhankelijke marketing- en mediabureau van Nederland. We zijn eigenzinnig. Eigenzinnig in marketing en media.
Van een full funnel, crossmediale marketingcampagne tot een nieuwe website, en van een verse huisstijl tot een complete omnichannel marketingstrategie; we kunnen het allemaal voor je maken. We zijn continu op zoek naar de meest effectieve marketing- en mediamix, in nauwe samenwerking met onze klanten. Omdat we alle disciplines onder één dak hebben zijn de lijnen kort en kunnen we je optimaal bedienen. We kennen elke markt als onze broekzak.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset
Dave Snijders: AI maakt creatieven weer artdirectors
Eelco de Winter: Een menselijke daad van verzet
Almir Fizovic: Lokaal bereik blijft goud waard
Aldo Breed: Folder op de mat, deal in de inbox
Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI
Ernst Dirkzwager: Sky is the limit voor Readpeak
Marnix Bügel: We leven in het gouden tijdperk
Cees Conijn: Loods 5 is een dagje uit geworden
Dion Holla: Bouw een herkenbare muzieklijn op
Roy Fernandes: AI Volution verdubbelt omzet per medewerker
Remco Hoeffnagel: Abovomaxlead kiest voor één merk
Bart van Wageningen: Campagne kiest voor menselijkheid
Fleur van den Akker: Somention bouwt social-first merken
Mouad Aoujil: FunX ADDS verbindt merken met jongeren
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Boaz Disselkoen start Studio BRO BRO
Natwerk introduceert BiFi Chicken in Nederland
Rabobank start landelijke Rabo ClubSupport-campagne
Michael Nap: Social bureaus moeten stoppen met merken verstoppen
Niels de Kuiper naar Hotel L'Amour
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers