[Marketing Report TV] Lotte Verstijnen en Arco Bregman over otherwise
Lotte Verstijnen en Arco Bregman van otherwise zijn te gast bij Marketing Report TV. Met Peter Wybenga spreken ze over de rebranding van l'eau naar otherwise.
Arco Bregman: "Vanaf vandaag,9 november, heten l'eau en Studio Din otherwise. We doen al jaren dingen anders, maar begin dit jaar hebben we besloten dat het tijd was om zaken wat scherper te definiëren. Waar we voor staan, wat onze kracht is naar klanten en ons onderscheidend vermogen richting concurrenten. Dat bleek een methodiek te zijn die we al sinds 2009 hanteren: de barrière-methodiek. Dat gaat heel sterk over anders denken en doen. Waar iedereen achter de why aanloopt, kijken wij eerst naar de why not - omdat blijkt dat elke reden om iets te doen, ook meerdere redenen heeft om iets niet te doen. Wij kijken dus met klanten naar wat de barrières zijn voor de doelgroep om een product niet te kopen of je dienst niet af te nemen."
Kijk dit interview hier:
Marketing Report TV is powerd by Towel en Abovo Maxlead

At Towel we understand what makes a good video. And with experience for over 10 years we dare to say that brands have proven to be the next-generation broadcasters and publishers. We specialize in the creation and production of tailor-made branded video content, ranging from commercials, documentary, and social to always-on content.

Wij zijn Abovo Maxlead; 230 specialisten in marketing en media, gevestigd in Hoorn en Oegstgeest. We zijn het grootste onafhankelijke marketing- en mediabureau van Nederland. We zijn eigenzinnig. Eigenzinnig in marketing en media.
Van een full funnel, crossmediale marketingcampagne tot een nieuwe website, en van een verse huisstijl tot een complete omnichannel marketingstrategie; we kunnen het allemaal voor je maken. We zijn continu op zoek naar de meest effectieve marketing- en mediamix, in nauwe samenwerking met onze klanten. Omdat we alle disciplines onder één dak hebben zijn de lijnen kort en kunnen we je optimaal bedienen. We kennen elke markt als onze broekzak.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Almir Fizovic: Lokaal bereik blijft goud waard
Aldo Breed: Folder op de mat, deal in de inbox
Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI
Ernst Dirkzwager: Sky is the limit voor Readpeak
Marnix Bügel: We leven in het gouden tijdperk
Cees Conijn: Loods 5 is een dagje uit geworden
Dion Holla: Bouw een herkenbare muzieklijn op
Roy Fernandes: AI Volution verdubbelt omzet per medewerker
Remco Hoeffnagel: Abovomaxlead kiest voor één merk
Bart van Wageningen: Campagne kiest voor menselijkheid
Fleur van den Akker: Somention bouwt social-first merken
Mouad Aoujil: FunX ADDS verbindt merken met jongeren
Hein Strijker: Campagne maakt merken geliefd
Arne Mosselman: AI als motor voor beter werk bij Ainigma
Job Deibel: DEPT verbindt marketing en technologie
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Dentsu stijgt, WPP krijgt tik op beurs
Dan Verhoeven: Rotterdam ademt creatieve energie
Havas Lemz ontwikkelt Denk vooruit-campagne voor ondernemers
Fightclub en DELTA Energie zetten betaalbaarheid centraal
Iconic Studios verzorgt introductie SAXX in Nederland
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert