[Marketing Report Radio] Patritia Pahladsingh: Accenture Song is een tech-powered creative group

Patritia Pahladsingh is CEO & Managing Director bij Accenture Song. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we haar over hoe de bureauwereld zich ontwikkelt op het gebied van technologie en creatie.

Patritia Pahladsingh: "Wij noemen onszelf een tech-powered creative group, en wanneer je naar onze groep kijkt, zie je dat we het technologische aspect goed onder de knie hebben. We voeren SI’s (systems integrations) uit, werken met Adobe en Salesforce, en wat we hier graag aan willen toevoegen, is creativiteit. Want met creatieve standpunten, met creatieve campagnes kun je je onderscheiden."

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 16 januari 2024 terug:

Marketing Report op New Business Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Media en performance bureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.


Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

www.newbusinessradio.nl

www.dcvf.nl

Lees ook:

Joske den Engelsen: Van rebel naar sterk fietsmerk

20-03-2026 | 12:07:00
Marketing Manager Joske den Engelsen vertelt over de herpositionering, de rol van campagnes en de ontwikkelingen in de fietsenbranche.

Max Eggink: Wij denken vanuit het platform, niet vanuit tv

20-03-2026 | 11:57:00
Business Director Max Eggink vertelt over de werkwijze van Truus, de kracht van platformdenken en de rol van AI in contentcreatie.

Bart Frencken: NHA groeit door merk en data te combineren

20-03-2026 | 11:51:00
Commercieel directeur Bart Frencken vertelt over de evolutie van het bedrijf, de impact van corona, de rol van campagnes en hoe AI het leren verandert.

Cees Dingler: Oom Agent maakt AI praktisch en lokaal

20-03-2026 | 11:37:28
Founder en creative director Cees Dingler vertelt over de evolutie van het bureau, de impact van AI en de kansen van agentic technologie.

Yolanda van Die: Human first is meer dan een slogan

20-03-2026 | 11:24:00
Ad interim CMO Yolanda van Die werkt aan de verdere ontwikkeling van het merk in een snel veranderende wereld, waarin vertrouwen en maatschappelijke relevantie centraal staan.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

REVITALIZE versterkt team met Floris Heyne

16-04-2026 | 16:27:54
REVITALIZE heeft Floris Heyne aangesteld als Creative Lead. In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de creatieve output van het bureau

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) Front-end Developer

16-04-2026 | 15:34:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) Front-end Developer

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) WordPress Developer

16-04-2026 | 15:19:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) WordPress Developer

Roche kiest 0930 voor zomerweek-activatie

16-04-2026 | 13:17:00
0930 creative agency verzorgt de activatie van Roche Diabetes Care tijdens de Libelle-Margriet Zomerweek 2026.

Niels Braat: Is same day delivery de toekomst van retail?

16-04-2026 | 12:45:11
De komst van Joybuy in Nederland en België voelt als een klassieke “hier moeten we iets van vinden” ontwikkeling.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.