[Marketing Report Radio] Gijs ten Buuren (The Valley): Gouden Effie voor de Hertog Jan-campagne

Gijs ten Buuren is Strategy Director bij The Valley. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we hem over onder meer het winnen van een Gouden Case bij de Effies.

Gijs ten Buuren: "We werken als bureau al heel lang voor Hertog Jan. Toen waren we een heel klein merk. In de loop van de tijd is het merk steeds een stapje verder geklommen. Op een gegeven moment zagen we wel het gaat goed en het merk staat er gewoon goed voor. Als je weet wat zo een merk krachtig maakt, dan kunnen je dat een beetje sturen voor zover het mogelijk is. Uiteindelijk moet de consument wel voor je kiezen. Vorig jaar zijn we dus marktleider geworden en dat is beloond en vooral de aanpak die we samen met Hertog Jan hebben vormgegeven."

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 21 november 2023 terug:

Marketing Report op New Business Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Media en performance bureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.


Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

www.newbusinessradio.nl

www.dcvf.nl

Lees ook:

Niki Wijnen: Golf is allang niet meer stoffig

20-05-2026 | 14:41:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Nikki Wijnen over het imago van golf flink verbreden.

Bas Vlugt: Hilversum blijft fascineren én schuren

20-05-2026 | 13:14:00
Peter Wybenga gaat in gesprek met Bas Vlugt en David de Jong over twee spraakmakende boeken over de Nederlandse televisiewereld

Age Yska: Met edding maak je ideeën zichtbaar

20-05-2026 | 12:40:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreekt Peter Wybenga met Age Yska, Marketing Manager bij edding, en Coen Zuijdervliet, partner bij DCVF

Kim Klaver: PR-professionals krijgen eindelijk erkenning

20-05-2026 | 12:27:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Kim Klaver, eigenaar van PR-Dashboard

Amber De Smet: Folders krijgen weer aandacht

20-05-2026 | 10:46:00
Het gesprek draait om de veranderende rol van folders, direct mail en datagedreven retailmarketing.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Budi Gonzalez de Chaves: SuperRebel omarmt brave denken

01-06-2026 | 19:57:19
Budi Gonzalez de Chaves is per 1 juni 2026 benoemd tot CEO van SuperRebel.agency. We spreken hem en mede-oprichter Lodewijk Varossieau

Natwerk ontwikkelt Nederlandse campagne voor itsme

01-06-2026 | 16:42:39
Met de campagne Own je ID met itsme wil het bureau laten zien hoe consumenten zich online kunnen identificeren zonder veel persoonsgegevens te delen.

Sam Bompas over ondernemerschap, merken en creatieve groei

01-06-2026 | 15:23:00
Marketing Report is bij SXSW Londen. We zijn te gast bij Bompas & Parr voor een presentatie van medeoprichter Sam Bompas, de creatieve drijvende kracht achter een van de meest inventieve food- en experiencestudio's van Groot-Brittannië: Bompas & Parr

Gardeners ontwikkelt campagne voor HYLO

01-06-2026 | 15:22:39
De campagne vraagt aandacht voor droge ogen en de rol die dagelijks schermgebruik daarbij speelt.

SuperRebel.agency benoemt Budi Gonzalez de Chaves tot CEO

01-06-2026 | 13:00:00
SuperRebel.agency heeft Budi Gonzalez de Chaves per 1 juni tot CEO benoemd. Als CEO wordt Budi Gonzalez de Chaves verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding, groei, commercie en verdere ontwikkeling van SuperRebel.Agency Group
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.