[Marketing Report Radio] Els Dijkhuizen over het 150-jarige bestaan van Heineken

Els Dijkhuizen is Marketing Directeur bij Heineken NL. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we haar over het jubileumjaar van Heineken en hoe de campagne tot stand is gekomen. 

Els Dijkhuizen: "Voor het 150-jarige bestaan van het Heineken-merk, leek het ons een goed idee om een Nederlandse campagne te maken. Wij zijn tenslotte het land in de wereld waar het Heineken-merk 150 jaar bestaat. Dan kom je inderdaad met een nieuwe commercial, maar het is ook belangrijk dat mensen die een biertje drinken en het flesje of blikje in de hand hebben, ook door hebben dat er wat aan de hand is. Anders is het iets te veel afstandelijke marketing. Dus de verpakkingen doen volledig mee met deze campagne."

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 18 juli 2023 terug:

Marketing Report op New Business Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Media en performance bureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.


Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

www.newbusinessradio.nl

www.dcvf.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Niki Wijnen: Golf is allang niet meer stoffig

20-05-2026 | 14:41:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Nikki Wijnen over het imago van golf flink verbreden.

Bas Vlugt: Hilversum blijft fascineren én schuren

20-05-2026 | 13:14:00
Peter Wybenga gaat in gesprek met Bas Vlugt en David de Jong over twee spraakmakende boeken over de Nederlandse televisiewereld

Age Yska: Met edding maak je ideeën zichtbaar

20-05-2026 | 12:40:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreekt Peter Wybenga met Age Yska, Marketing Manager bij edding, en Coen Zuijdervliet, partner bij DCVF

Kim Klaver: PR-professionals krijgen eindelijk erkenning

20-05-2026 | 12:27:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Kim Klaver, eigenaar van PR-Dashboard

Amber De Smet: Folders krijgen weer aandacht

20-05-2026 | 10:46:00
Het gesprek draait om de veranderende rol van folders, direct mail en datagedreven retailmarketing.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Boaz Disselkoen start Studio BRO BRO

26-05-2026 | 17:02:00
Onder de naam Studio BRO BRO richt hij zich op strategie, campagnes, innovaties, activaties en interim marketingwerk.

Natwerk introduceert BiFi Chicken in Nederland

26-05-2026 | 16:33:00
De introductie volgt op een eerdere uitrol in Duitsland en markeert een volgende stap in de ontwikkeling van het snackmerk.

Rabobank start landelijke Rabo ClubSupport-campagne

26-05-2026 | 15:51:26
Clubs en verenigingen kunnen zich vanaf vandaag aanmelden voor financiële ondersteuning, waarna Rabobank-leden bepalen welke organisaties een bijdrage ontvangen.

Michael Nap: Social bureaus moeten stoppen met merken verstoppen

26-05-2026 | 14:49:00
Iedereen die door zijn TikTok- of Instagram-feed scrollt, ziet hetzelfde: merken die met creators proberen in te spelen op social culture.

Niels de Kuiper naar Hotel L'Amour

26-05-2026 | 14:21:00
Na achttien jaar bij TBWA\NEBOKO, verdeeld over twee periodes, sluit hij zich aan bij de creatieve directie van Hotel L'Amour.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.