[Marketing Report Radio] Danique Rozestraten (Samsung) en Daniel Samama (Cheil) over de Olympische Spelen

Danique Rozestraten is Marketing Communications Specialist bij Samsung Electronics en Daniel Samama is creatief directeur bij Cheil. Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hen over de Olympische Spelen.

Danique Rozestraten: "Samsung is al meer dan 20 jaar partner van de Olympische Spelen. Dit jaar, met de Spelen in Parijs, voelde het extra bijzonder omdat het zo dichtbij was. Dat maakte het niet alleen leuker, maar ook tastbaarder. Naast onze rol als globale partner, zijn we ook lokaal een samenwerking aangegaan met de Nederlandse Basketbal Bond. Deze zomer hebben we ons specifiek gericht op 3x3 basketbal. Wat het team met onze steun heeft bereikt, is werkelijk ongelooflijk; dat ze goud zouden winnen, is een prestatie om trots op te zijn. "

Daniel Samama: "De grootste kracht van Samsung ligt in innovatie, en dat willen we op verschillende manieren laten zien, ook buiten de gebruikelijke paden. Voor de Olympische Spelen hebben we een sport gekozen die zowel cultureel goed aansluit bij onze doelgroep als een duwtje in de rug kan gebruiken. In dit geval hebben we een live AI-gedreven systeem genaamd ShotControl ontwikkeld. Dit datasysteem, bestaande uit meerdere camera's, hebben we geïnstalleerd in het trainingscentrum van het 3x3 Olympische basketbalteam voor mannen en vrouwen. Het systeem registreert hun spel, meet hun nauwkeurigheid, en analyseert hoe goed ze scoren of missen tijdens wedstrijden, waarmee ze uitgebreid hebben kunnen trainen."

Luister het interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 21 augustus 2024 terug:

www.samsung.com

www.cheil.nl

Meer podcasts over marketing vind je hier: marketingreport.nl/podcast. Marketing Report is iedere derde dinsdag van de maand te horen op New Business Radio van 18:30 tot 20:00 uur.

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Mariëlle Krouwel: Merkvoorkeur wordt doorslaggevend

22-04-2026 | 15:54:00
Vanuit haar rol als CMO Brand Marketing werkt Mariëlle Krouwel aan de positionering van deze merken in een markt waarin vertrouwen en relevantie centraal staan.

Ate van der Meer: Bedrijven benutten AI nog onvoldoende

22-04-2026 | 15:39:00
Snakeware bestaat al meer dan dertig jaar en richt zich op het toegankelijk maken van data voor mens, machine en AI.

Niels Molenaar: Van Drukzo naar HelloPrint succes

22-04-2026 | 15:31:00
Head of E-commerce Performance & Brand Development Niels Molenaar vertelt over de impact van AI, de rebranding van Drukzo naar HelloPrint

Vera Kops: PR krijgt steeds vaker de lead bij merken

22-04-2026 | 14:51:00
Marketing Manager Joske den Engelsen vertelt over de herpositionering, de rol van campagnes en de ontwikkelingen in de fietsenbranche.

Tim van der Sijde: Van Samsung naar breder klantenveld

22-04-2026 | 14:39:00
Marketing Manager Joske den Engelsen vertelt over de herpositionering, de rol van campagnes en de ontwikkelingen in de fietsenbranche.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu stijgt, WPP krijgt tik op beurs

12-05-2026 | 22:47:00
WPP verloor afgelopen week bijna 5 procent op de beurs, ondanks accountwinst bij JLR en een rol binnen de wereldwijde bureaustructuur van Heineken

Dan Verhoeven: Rotterdam ademt creatieve energie

12-05-2026 | 16:57:00
Marketing Report is op 29 mei in Rotterdam voor Agency at Night. Tijdens dit event openen 51 bureaus hun deuren voor jong talent en andere nieuwsgierigen

Havas Lemz ontwikkelt Denk vooruit-campagne voor ondernemers

12-05-2026 | 15:07:16
Het ministerie van Economische Zaken en Klimaat breidt samen met Havas Lemz de campagne Denk vooruit uit naar ondernemers.

Fightclub en DELTA Energie zetten betaalbaarheid centraal

12-05-2026 | 14:58:00
Fightclub ontwikkelde voor DELTA Energie een nieuwe merkpositionering en campagne onder de belofte Op jouw manier.

Iconic Studios verzorgt introductie SAXX in Nederland

12-05-2026 | 14:41:53
Iconic Studios gaat aan de slag voor SAXX Underwear. Het Amsterdamse bureau, onderdeel van Happy Horizon, ondersteunt de introductie van het Canadese ondergoedmerk
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.