[Marketing Report Radio] Ate van der Meer over Snakeware en AI
Ate van der Meer is Chief Commercial Officer (CCO) van Snakeware. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we hem over zijn bedrijf en het recente onderzoek naar AI.
Ate van der meer: "Snakeware bedenkt, bouwt en borgt digitale oplossingen met een team van 60 mensen vanuit Sneek. Iedereen praat momenteel over ChatGPT, maar wij hebben laten onderzoeken of het buiten de mediabureaus en marketeers ook echt wordt toegepast door mensen. Toen bleek dat 80 procent van de bevolking AI helemaal niet gebruikt of er zelfs wat angstig voor is. Mensen zijn huiverig om hun kennis te delen met een systeem dat je helemaal niet goed kent, je geeft toch je ideeën aan een systeem dat het later tegen je zou kunnen gebruiken."
Luister dit interessante interview hier:
Luister hier de volledige radio-uitzending van 18 juli 2023 terug:
Marketing Report op New Business Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Media en performance bureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.
Lees ook:
Mariëlle Krouwel: Merkvoorkeur wordt doorslaggevend
Ate van der Meer: Bedrijven benutten AI nog onvoldoende
Niels Molenaar: Van Drukzo naar HelloPrint succes
Vera Kops: PR krijgt steeds vaker de lead bij merken
Tim van der Sijde: Van Samsung naar breder klantenveld
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Bob Koigi: Digitale advertenties ontwikkelen zich verder
Dentsu, Havas Lemz en TBWA genomineerd voor SAN Bureau van het Jaar
Proefdiervrij en The Creators Hive lanceren campagne Tijd voor menselijkheid
AI AM breidt uit en wijst op AI-achterstand Nederland
Dorst & Lesser verzorgt socialstrategie Center Parcs
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen