[Marketing Report Cannes] Sharon de Graaf over Mike White

Marketing Report Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn tot en met 22 juni dagelijks live te beluisteren op New Business Radio en als podcast op de website van Marketing Report.

We spreken Sharon de Graaf, Creative Director bij dawn. De hele week doet zij samen met Kenny Vermeulen van Duke & Grace verslag van wat in het Palais in Cannes gebeurt.

Sharon de Graaf: "Ik vind het leuk om te zien dat ook jonge mensen eigenlijk met dezelfde dingen struggelen als wij. Ze zijn nog zo enthousiast en gepassioneerd, en zetten hun tanden in dingen. Ik vind dat we dat allemaal niet moeten verleren, ook bij wat oudere mensen nu."
 

Luister het interview hier:

Dawn en Duke & Grace zijn onderdeel van Springbok

www.canneslions.com

www.springbokagency.com

www.newbusinessradio.nl

Marketing Report Radio Cannes 2024 wordt gesponsord door:

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TBWA en NS lanceren PrijsTijd Deal-campagne met Dio

18-05-2026 | 17:32:59
In de campagne draait het niet om spijt of verlangen naar vroeger, maar om eerder je treinkaartje boeken om voordeliger te reizen.

Anne Stokvis: YouTube wordt de matchmaker tussen sponsors en creators

18-05-2026 | 17:19:00
Wat als je merk straks geen advertenties meer koopt, maar YouTube-shows mede mogelijk maakt? Dat scenario tekent zich nu uit in New York.

Persuade ontwikkelt WK-campagne voor Electro World

18-05-2026 | 16:14:00
De campagne bouwt voort op het merkplatform Echt voor jou, dat het bureau in 2022 ontwikkelde voor de formule.

Maaike Maes HR Manager Springbok

18-05-2026 | 16:04:03
Maaike Maes maakt de overstap van VML, waar zij werkzaam was als Talent Director. Bij Springbok volgt zij Sonia op, die de afgelopen jaren verantwoordelijk was voor de HR-administratie en processen.

Jasper Koekoek: Oogsten zonder zaaien bestaat niet in marketing

18-05-2026 | 15:13:00
Je herkent het waarschijnlijk wel: de ROAS van je campagnes vlakt af, de kosten per acquisitie (CPA) kruipen langzaam omhoog en hoe hard je ook aan de knoppen van je Google Ads- of Meta-campagnes draait, de rek lijkt eruit.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.