[Marketing Report Cannes] Fikret Fetahovic over Boomerang Agency

Marketing Report Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn tot en met 22 juni dagelijks live te beluisteren op New Business Radio en als podcast op de website van Marketing Report.

We spreken Fikret Fetahovic, Chief Production Officer bij Boomerang Agency.

Fikret Fetahovic: "Wij zijn nu twee jaar onderdeel van de Publicis Groupe en er zit gewoon zoveel fun in het bedrijf, hopelijk kunnen we dat vasthouden. Dat we plezier met de mensen die we hebben kunnen behouden en ook kunnen  doorzetten in het werk dat we maken voor klanten."

Luister het interview hier:

www.canneslions.com

www.boomerangagency.com

www.newbusinessradio.nl

Marketing Report Radio Cannes 2024 wordt gesponsord door:

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bart Koomen en Caroline Gersdorf lanceren Twelve

16-06-2026 | 13:46:00
Twelve is gestart als micro agency voor bedrijven die gericht willen groeien.

Mediahuis Nederland en dentsu zetten agentic buying in

16-06-2026 | 12:27:00
Volgens de betrokken partijen laat de campagne zien hoe AI-agents kunnen worden ingezet binnen bestaande mediaprocessen

NOSUCH neemt Goddard Agency over

16-06-2026 | 11:43:51
Naast een basis in sectoren als energie, ICT en financiële dienstverlening, breidde NOSUCH zich eerder al uit met XYZ Creative Agency.

Havas Lemz ontwikkelt merkcampagne voor GrandOptical

16-06-2026 | 00:29:00
GrandOptical heeft een door Havas Lemz ontwikkelde campagne gelanceerd onder de noemer Zie het Verschil

Lisa Vande Weghe (Springbok Agency): TikTok Shop in België

15-06-2026 | 19:34:00
België is altijd een trage volger geweest op het gebied van social commerce, maar dat maakt dit moment juist zo uniek
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.