[Marketing Report Cannes 2024] Wesley ter Haar over Media.Monks
New Business Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn dagelijks live te beluisteren en als podcast op de website van Marketing Report.
We spreken Wesley ter Haar over Media.Monks. Hij wordt verrast met het nieuws dat zijn agency heeft gewonnen met de campagne voor Netflix: "Ik denk niet dat er een betere plek is dan hier om eens per jaar al je klanten te zien, je collega's en partners. Iedereen is er. In de toevalligheid gebeurt er vaak iets, er zijn allerlei interessante momenten. Ik heb een appartement waar ik sessies doe met klanten, dat gaat vooral over het AI-gedeelte van ons bedrijf. Vorig jaar waren we hier en hadden we als een van de eersten al een point of view over wast dit betekende. Dit jaar lopen we progressie door, en spreken we over watwe hebben gedaan en wat de verwachtingen zijn."
Luister het interview hier:
OranjeBitterBallenBorrel – meld je gratis aan!
De OranjeBitterBallenBorrel is onze geweldige afsluiting van Cannes 2024. Op donderdag 20 juni in en bij het café van de Embassy of Dutch Creativity. De OranjeBitterBallenBorrel begint om 18:00 uur en valt daarmee samen met het laatste uur uitzending van Marketing Report Radio vanuit Cannes. Meld je hier GRATIS aan.
Lees ook:
Dutch Opening Dinner Cannes Lions 2026
Marketing Report Cannes Partner Podcast
Cannes Lions introduceert Creative Brand Lions jury
Cannes Lions presenteert juryline-up 2026
ACC brengt Cannes Lions opnieuw naar België met St-Canneke
Lees ook:
Dutch Opening Dinner Cannes Lions 2026
Marketing Report Cannes Partner Podcast
Cannes Lions introduceert Creative Brand Lions jury
Cannes Lions presenteert juryline-up 2026
ACC brengt Cannes Lions opnieuw naar België met St-Canneke
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
KFC Nederland kiest winnaar voor soundlogo
Bob Koigi: Koopgedrag hertekent B2B-marketing
[Vacancy] VML has a position for Project Execution Lead
Dutch Opening Dinner Cannes Lions 2026
Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) wint Global Grand Effie 2025
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert