[Marketing Report Cannes 2024] Saskia van Gulick (Your Second Opinion) over de behoefte aan objectieve toetsing van strategieën

New Business Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn dagelijks live te beluisteren en als podcast op de website van Marketing Report.

We spreken Saskia van Gulick, CEO & Founder van Your Second Opinion in Media.

Saskia van Gulick: "Ik heb twee maanden geleden Your Second Opinion in Media opgericht, nadat ik 15 jaar bij RTL Internationaal heb gewerkt. Door de jaren heen heb ik gemerkt dat klanten behoefte hebben aan objectieve toetsing van hun ideeën, plannen en strategieën. Ze willen transparant en objectief laten beoordelen of hun voorgenomen plan daadwerkelijk het beste voor hen is. Dit geldt niet alleen voor adverteerders, maar ook voor creatieven en digitale bureaus die de creatie maken en vervolgens door de klant worden gevraagd om ook het volgende traject op zich te nemen, zoals inkoop, planning en strategie. Ik ben met name gespecialiseerd in het buitenland en heb in 18 verschillende landen gewerkt. Dus naast Nederland kan ik ook begeleiding en hulp bieden voor het buitenland."

Luister het interview hier: 


www.yoursecondopinion.eu

www.canneslions.com

www.newbusinessradio.nl

Lees ook:

ACC brengt Cannes Lions opnieuw naar België met St-Canneke

14-04-2026 | 15:59:00
ACC organiseert voor de twaalfde keer St-Canneke, het event waarin de inspiratie van Cannes Lions wordt vertaald naar de Belgische creatieve sector.

Darre van Dijk over ADCN, SAN en Cannes Lions

27-03-2026 | 07:46:00
Marketing Report is in Amsterdam.. We spreken met Darre van Dijk, Chief Creative Officer van TBWA\NEBOKO. Aanleiding zijn de nominaties voor de ADCN Awards en SAN Accenten én de blik vooruit op Cannes Lions

OranjeBitterBallenBorrel opent Cannes seizoen 2026

25-03-2026 | 09:30:00
OranjeBitterBallenBorrel opent Cannes seizoen 2026. Tussen de tropische planten van Hotel Jakarta in Amsterdam leek het even of Cannes naar Amsterdam was gekomen

Cannes Lions maakt Juryvoorzitters 2026 bekend

04-02-2026 | 14:51:00
Het Cannes Lions International Festival of Creativity, dat plaatsvindt van 22 tot en met 26 juni 2026, heeft de juryvoorzitters voor 2026 aangekondigd.

RA*W opent inschrijving Cannes Summer Course 2026

04-12-2025 | 13:00:00
De organisatie wil jonge creatieven meer tijd geven om met hun bureau het gesprek aan te gaan over deelname en de benodigde investering.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Welkoop kiest N=5 en Monkeys & Bananas

14-04-2026 | 17:02:00
Welkoop heeft na twee pitchtrajecten gekozen voor N=5 als lead agency en Monkeys & Bananas als social bureau.

Publicis rapporteert stabiele groei in eerste kwartaal

14-04-2026 | 16:22:52
Publicis Groupe heeft in het eerste kwartaal van 2026 een autonome nettogroei van 4,5 procent gerealiseerd, ondersteund door een omzetgroei van 6,4 procent.

ACC brengt Cannes Lions opnieuw naar België met St-Canneke

14-04-2026 | 15:59:00
ACC organiseert voor de twaalfde keer St-Canneke, het event waarin de inspiratie van Cannes Lions wordt vertaald naar de Belgische creatieve sector.

hollandsnieuwe kiest Crocodile als social partner

14-04-2026 | 12:44:07
hollandsnieuwe kiest Crocodile Agency als vaste social partner na een pitchtraject. Het bureau wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van een social-firststrategie

Fellos lanceert campagne met Jochen Otten

14-04-2026 | 09:59:00
Fellos lanceert een campagne met Jochen Otten in de hoofdrol. De campagne is ontwikkeld door Yace Media
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.