[Marketing Report Cannes 2024] Pieter Staes: Joe Public Belgium en Springbok vormen een krachtige combinatie

New Business Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn dagelijks live te beluisteren en als podcast op de website van Marketing Report.

We spreken Pieter Staes, Executive Creative Director bij Joe Public Belgium, over de recente bundeling van creatief talent binnen de Springbok Groep.

Pieter Staes: "Sinds vorige week zijn alle creatieven, brand strategen en designers onder de vlag van Joe Public België geschoven, inclusief de klanten waarvoor we reclamewerk maken. We zijn van 4 naar 30 gegaan. Dat is plots een snelle en indrukwekkende verandering. Springbok is echt een digital agency in hart en nieren, zeer bekwaam in het bouwen van platformen, data en performance marketing. Aan de andere kant zijn wij creatief, doen we dingen die nog nooit zijn gedaan, en verzinnen we rare dingen. Dat zijn twee mentaliteiten die niet altijd goed mengen. Maar ik denk dat het een slimme beslissing is om de meer campaigning, gekke dingen en branding oefeningen in één agentschap te steken en de rest, de slimme mensen bij Springbok, in hun expertise te laten schijnen."

Luister het interview hier: 

OranjeBitterBallenBorrel – meld je gratis aan!

De OranjeBitterBallenBorrel is onze geweldige afsluiting van Cannes 2024. Op donderdag 20 juni in en bij het café van de Embassy of Dutch Creativity. De OranjeBitterBallenBorrel begint om 18:00 uur en valt daarmee samen met het laatste uur uitzending van Marketing Report Radio vanuit Cannes. Meld je hier GRATIS aan.

www.canneslions.com

www.newbusinessradio.nl

Lees ook:

Bob Koigi: Vertrouwen drijft de creator economy aan

03-07-2026 | 12:21:00
Toch komt de snelle groei van de sector op een moment dat vertrouwen steeds waardevoller wordt.

Cannes 2026: AI is overal, onzekerheid maakt plaats voor zelfvertrouwen

29-06-2026 | 06:51:00
Marketing Report ontving dit jaar 40 gasten in onze radio-studio voor een interview:

Heineken is het merk van Cannes Lions 2026

27-06-2026 | 23:12:00
Onder de adverteerders drukt geen merk zo'n stempel op Cannes Lions 2026 als Heineken

Richard Smoorenburg: Cannes is een huishoudbeurs voor marketeers

27-06-2026 | 16:05:43
Laten we het eens over iets anders hebben: 55 zeecontainers aan gratis swag/goodies/meuk*

WPP, Ogilvy, Heineken en LePub grote winnaars van Cannes Lions 2026

27-06-2026 | 13:16:00
Het Cannes Lions International Festival of Creativity sluit de editie van 2026 af met een vertrouwd beeld aan de top en duidelijke verschuivingen daaronder


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Scooperz lanceert Creator Academy

06-07-2026 | 14:36:00
Scooperz lanceert een ontwikkelprogramma binnen het Scooperz talent management

Dentsu Creative maakt Defensie-campagne voor vakmensen

06-07-2026 | 12:38:00
Defensie zet in een campagne de vakmensen centraal die gevechtstroepen ondersteunen.

ASN Bank lanceert campagne Samen maken we de toekomst

06-07-2026 | 12:22:00
Met de campagne wil de bank de merkbekendheid vergroten en haar positie als bank voor de toekomst verder uitbouwen.

Frieda Ulsamer de Waard treedt toe tot directie DartDesign

06-07-2026 | 10:29:00
Zij start op 1 augustus 2026 als Managing Director naast Sebastiaan van Rijnsoever.

The Family maakt LOI-campagne opnieuw actueel

06-07-2026 | 10:16:00
LOI brengt de campagne Nederland wordt steeds slimmer terug. The Family ontwikkelde de campagne opnieuw als een 360-gradenaanpak waarin slim studeren centraal staat.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.