[Marketing Report Cannes 2024] Christian van Santen: Ons netwerkmodel is de realiteit van nu
New Business Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn dagelijks live te beluisteren en als podcast op de website van Marketing Report
We spreken Christian van Santen, eigenaar van Van Santen Netwerk: "Het zijn moeilijke tijden, het businessmodel dat wij al 25 jaar hanteren blijkt helemaal van deze tijd te zijn. De grote traditoonele bureaus hebben het moeilijk. Ze moeten het doen hoe ze zelf willen, maar ik geloof niet in het proces dat ze hanteren. Heel veel lagen hebben die het proces vertragen en daardoor heel duur zijn. Ons eigen concept valt momenteel erg op. We houden ons team zo klein mogelijk, bij een grote opdracht kan dat met twintig man zijn en bij een kleine met vijf man. De grote bureauredacteuren denken: daar hem je hem weer, maar ons netwerkmodel is nu eenmaal de realiteit van nu. "
Luister het interview hier:
OranjeBitterBallenBorrel – meld je gratis aan!
De OranjeBitterBallenBorrel is onze geweldige afsluiting van Cannes 2024. Op donderdag 20 juni in en bij het café van de Embassy of Dutch Creativity. De OranjeBitterBallenBorrel begint om 18:00 uur en valt daarmee samen met het laatste uur uitzending van Marketing Report Radio vanuit Cannes. Meld je hier GRATIS aan.
Lees ook:
VIA Nederland met programma op Clipper-schip tijdens Cannes Lions
Jerome Kuijken: LinkedIn aan de Côte d’Azur
DEPT keert terug naar Cannes met Secret Garden
Cannes Off the Grid keert terug tijdens Cannes Lions
Bas Vlugt: 9 ongemakkelijke vragen over Cannes Lions
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude
Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset
Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa
Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven
Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers