[Marketing Report Cannes 2024] Bart Kokke (Tender Canvas) over het aanbestedingsproces en pitches

New Business Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn dagelijks live te beluisteren en als podcast op de website van Marketing Report

We spreken Bart Kokke, Business Consultant bij Tender Canvas over het aanbestedingsproces en pitches.

Bart Kokke: " Tender Canvas is een pitch consultancy bureau voor de creatieve industrie. Wij begeleiden aanbestedingstrajecten voor reclamebureaus, meestal met succes. Bureaus weten ons te vinden omdat ze soms worstelen met het aanbestedingsproces, en wij maken het gemakkelijker en leuker.

Bij een bedrijf zoals Heineken schrijven ze een briefing uit en nodigen ze drie bedrijven uit; het beste idee wint. Bij overheidsinstanties zijn er echter allerlei regels en richtlijnen waaraan voldaan moet worden, en tal van documenten die doorgenomen moeten worden. Bureaus vinden dat ingewikkeld, en daar helpen wij bij."

Luister het interview hier: 

 

/www.tendercanvas.com

OranjeBitterBallenBorrel – meld je gratis aan!

De OranjeBitterBallenBorrel is onze geweldige afsluiting van Cannes 2024. Op donderdag 20 juni in en bij het café van de Embassy of Dutch Creativity. De OranjeBitterBallenBorrel begint om 18:00 uur en valt daarmee samen met het laatste uur uitzending van Marketing Report Radio vanuit Cannes. Meld je hier GRATIS aan.

www.canneslions.com

www.newbusinessradio.nl

Lees ook:

Julia Goldin eerste European CMO of the Year

23-06-2026 | 14:42:00
Het initiatief voor de European CMO of the Year komt van Serviceplan Group, Samsung Ads, The Trade Desk, SevenOneMedia en de University of St. Gallen

Gut Amsterdam wint Zilveren en Bronzen Lion

23-06-2026 | 14:30:00
Gut Amsterdam heeft samen met Jones Knowles uit Londen zowel een Zilveren als Bronzen Lion gewonnen voor de campagne Dressed for Wimbledon die het voor het biermerk Stella Artois heeft gemaakt

Sjoerd van der Meijden: Meer van elke euro naar publishers

23-06-2026 | 10:08:00
Tijdens Marketing Report Radio in Cannes spreekt Bas Vlugt met Sjoerd van der Meijden, Managing Director en co-founder van Adswag.

Cees Dingler: De echte waarde verschuift naar ideeën

23-06-2026 | 09:46:00
Tijdens Marketing Report Radio in Cannes spreekt Bas Vlugt met Cees Dingler, oprichter van Capitola, tegenwoordig ook bekend van Oom Agent.ai.

Stephanie Broertjes: Creativiteit blijft het verschil maken

23-06-2026 | 09:36:00
Tijdens Marketing Report Radio in Cannes spreekt Bas Vlugt met Stephanie Broertjes, Managing Director van Bruut.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Gut Amsterdam wint Zilveren en Bronzen Lion

23-06-2026 | 14:30:00
Gut Amsterdam heeft samen met Jones Knowles uit Londen zowel een Zilveren als Bronzen Lion gewonnen voor de campagne Dressed for Wimbledon die het voor het biermerk Stella Artois heeft gemaakt

Videogames blijven grootste entertainmentmarkt

23-06-2026 | 14:04:00
Het grootste deel van de consumentenbestedingen gaat naar smart devices, zoals smartphones en tablets.

Cees Dingler: De echte waarde verschuift naar ideeën

23-06-2026 | 09:46:00
Tijdens Marketing Report Radio in Cannes spreekt Bas Vlugt met Cees Dingler, oprichter van Capitola, tegenwoordig ook bekend van Oom Agent.ai.

Twee R*AW-teams winnen Cannes KWF Pitch

23-06-2026 | 09:33:00
Tijdens Cannes Lions zijn dit jaar twee duo’s uitgeroepen tot winnaar van de RA*W-pitch voor KWF

Bob ten Berge: We bouwen ecosystemen rond makers

23-06-2026 | 09:21:00
Tijdens Marketing Report Radio in Cannes spreekt Bas Vlugt met Bob ten Berge, eigenaar van [WERKTITEL].
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.