Marieke Wiersma Managing Director Annalect Nederland

Omnicom Media Group heeft per 1 mei 2024, Marijke Wiersma benoemd tot Managing Director van het data-, tech- en analytics label Annalect Nederland.

Marijke Wiersma maakte in 2023 promotie tot Managing Partner binnen Annalect Nederland rapporteert daarmee met haar beenoeming direct aan de directie van OmnicomMediaGroup Nederland. Marijke Wiersma was hiervoor aan klantzijde werkzaam bij Wehkamp en de Nationale Postcode Loterij, en startte haar carrière bij digital branding agency Qi .

Patrick Molleman, CEO Omnicom Media Group Nederland: “Data, Tech en Analytics zijn DE versnellers van onze categorie, en Annalect loopt in hierin ver voor op de concurrentie. Onder leiding van Marijke heeft Annalect al forse stappen gezet op het gebied van Marketing Mix Modeling, alsook de technische uitvoering van Conversion API-ondersteuning voor grote internationale Techplatformen als Meta.

Daarnaast is Annalect verantwoordelijk voor de voortdurende innovatie en uitrol van ons datagedreven operating system OMNI, hét platform waar workflow, inzichten, planning, activatie en optimalisatie samenkomen. Dat stelt ons in staat efficiënter en effectiever te werken en is van groot strategisch belang voor de verder groei van ons gehele portfolio. Het is dan ook een genoegen om aan te kondigen dat Marijke per 1 mei formeel de eindverantwoordelijkheid pakt op dit curiale onderdeel van OmnicomMediaGroup in Nederland.”

Marijke Wiersma: “Sinds de start van mijn carrière in 2006 zijn data, tech en analytics een rode draad geweest in mijn werk. Nieuwsgierigheid naar de reden waarom we bepaalde patronen zien, en hoe we nog betere inzichten kunnen leveren dreven mijn brede interesse en ontwikkeling.

Bij OMG, en in het bijzonder bij Annalect, valt nu alles op zijn plek. Met mijn kennis en ervaring kan ik bijdragen aan de groei van klanten, de ontwikkeling van mijn team en de inzichten die het werk van de collega’s binnen OMG efficiënter en gemakkelijker maken. De samenwerking met onze internationale collega’s levert nieuwe perspectieven en helpt innovatie te versnellen. Ik ben trots dat ik deel mag uitmaken van OMG, en het vertrouwen heb gekregen om Annalect nog verder te brengen."

www.annalect.nl

www.omnicommediagroup.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Omnicom waarschuwt voor te hoge advertentiefrequentie

24-04-2026 | 15:24:00
Omnicom Media Group waarschuwt dat traditionele benaderingen van advertentiefrequentie hun effect verliezen in een gefragmenteerd medialandschap.

Lipton Ice Tea claimt perzik-emoji terug

31-03-2026 | 10:50:00
Met de campagne wil het merk de perzik-emoji terugclaimen als symbool voor fruit, nadat onderzoek uitwijst dat deze in 93 procent van de gevallen een andere betekenis heeft gekregen.

Backslash (Omnicom): Menselijkheid wordt onderscheidend

24-02-2026 | 16:10:00
Backslash stelt dat in 2026 zichtbare menselijkheid het belangrijkste onderscheid wordt voor merken.

Seedtag introduceert neuro-contextual advertising

23-02-2026 | 12:01:00
Seedtag introduceert neuro-contextual advertising, een technologie die artificial intelligence koppelt aan neurowetenschappelijke principes.

Saskia Wagenmakers: Samen sterker in data

17-02-2026 | 11:20:32
Sinds 1 december 2025 is Saskia Wagenmakers CEO van het fusiebedrijf. We spreken haar.
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

FCB Amsterdam haalt creatief duo binnen

04-05-2026 | 17:09:20
FCB Amsterdam versterkt het creatieve team met de komst van Art Director Floris Zandvliet en Copywriter Frederique Rote.

Bram Holzapfel: De geest in de code

04-05-2026 | 16:48:00
Waarom je merk een menselijke monitor nodig heeft

met melk. breidt Creative Party uit met Merijn Breedvelt

04-05-2026 | 12:14:00
Hij gaat zich binnen met melk. richten op het ontwikkelen en uitwerken van concepten voor klanten.

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Media Manager

04-05-2026 | 11:42:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Media Manager - Amsterdam

Closed on Monday ontwikkelt campagne voor Sanquin

04-05-2026 | 11:24:00
Donoren die iemand uit hun omgeving overtuigen om zich aan te melden, maken kans op een Museumkaart.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.