Marc Pijsel CFO van PAKT

PAKT, een groep van acht productiebedrijven gevestigd in Nederland, Zweden en België, verwelkomt Marc Pijsel als Chief Financial Officer (CFO). Marc Pijsel vormt samen met Maartje van Wijk, Maurice Wenneker (beiden Co-CEO), en Lydia Gumbs (COO), het managementteam van PAKT.

Financieel management

Als CFO bij PAKT zal Pijsel verantwoordelijk zijn voor het financieel management, inclusief het beheren van financiële rapportages, het optimaliseren van financiële processen en het waarborgen van de synergie tussen de verschillende bedrijven in de groep. Daarnaast zal hij zich richten op het begeleiden van de buy & build.

Maurice Wenneker: "Wij heel blij dat we Marc kunnen verwelkomen in ons team. Zijn uitgebreide ervaring en unieke inzicht zullen van onschatbare waarde zijn bij het verder uitbouwen van PAKT, ons Europese eco-systeem van productiemaatschappijen."

Marc Pijsel: "Ik ben onder de indruk van de kwaliteit en de drive van de mensen van PAKT en zie ernaar uit een bijdrage te leveren aan het voortzetten van de groei."

www.pakt.co

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook: 

PEEK en SuperRebel.Agency ontwikkelen visuele identiteit VGP

09-04-2026 | 14:27:00
VGP, actief in 16 landen, werkt samen met PEEK Creative Studios en SuperRebel.Agency aan een visuele identiteit die de Europese schaal en positionering van het bedrijf ondersteunt.

Wenneker Amsterdam ondersteunt Kipling-campagne

26-03-2026 | 17:13:00
Voor de uitwerking werkte Wenneker Amsterdam samen met bureau Good, regisseur Rogier Smalhout en fotograaf Ines Vansteenkiste-Muylle.

Patrick van Drongelen: Omarm AI. Totdat je het ook echt doet

25-03-2026 | 11:02:00
Patrick van Drongelen is Managing Director & Partner at PEEK Creative Studios in zijn column heeft hij het over AI, kwaliteit en resultaat

Rabbit’s Foot Studios actief op Minecraft Marketplace

19-03-2026 | 09:36:00
Daarmee positioneert de studio het platform als strategisch kanaal voor merken die aansluiting zoeken bij een actieve gamecommunity.

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.