Marc Pijsel CFO van PAKT

PAKT, een groep van acht productiebedrijven gevestigd in Nederland, Zweden en België, verwelkomt Marc Pijsel als Chief Financial Officer (CFO). Marc Pijsel vormt samen met Maartje van Wijk, Maurice Wenneker (beiden Co-CEO), en Lydia Gumbs (COO), het managementteam van PAKT.

Financieel management

Als CFO bij PAKT zal Pijsel verantwoordelijk zijn voor het financieel management, inclusief het beheren van financiële rapportages, het optimaliseren van financiële processen en het waarborgen van de synergie tussen de verschillende bedrijven in de groep. Daarnaast zal hij zich richten op het begeleiden van de buy & build.

Maurice Wenneker: "Wij heel blij dat we Marc kunnen verwelkomen in ons team. Zijn uitgebreide ervaring en unieke inzicht zullen van onschatbare waarde zijn bij het verder uitbouwen van PAKT, ons Europese eco-systeem van productiemaatschappijen."

Marc Pijsel: "Ik ben onder de indruk van de kwaliteit en de drive van de mensen van PAKT en zie ernaar uit een bijdrage te leveren aan het voortzetten van de groei."

www.pakt.co

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook: 

Patrick van Drongelen: Experimenteer met AI, maar denk na over wie het draagt

29-06-2026 | 09:58:00
Patrick van Drongelen is Managing Director & Partner at PEEK Creative Studios in zijn column heeft hij het over AI, kwaliteit en resultaat

Scrambled en Nosh maken Cannes-podcast

25-06-2026 | 00:00:00
De aflevering is bedoeld voor iedereen die het creatieve festival niet ter plekke volgt, maar wel wil weten welke thema’s en gesprekken centraal staan.

Maurice Wenneker: AI maakt de briefing niet perfect

24-06-2026 | 12:16:00
Het gesprek draait om de herpositionering van het bureau, de rol van AI binnen contentproductie en de groeiende samenwerking tussen merken, creators en televisie.

PEEK ontwikkelt visuele wereld voor Peachtree

11-06-2026 | 17:13:00
Voor een merk dat sterk leunt op smaak was de centrale vraag hoe die beleving direct voelbaar gemaakt kon worden

Edouard Relou naar Wenneker Amsterdam

11-06-2026 | 12:27:00
In zijn rol gaat hij bouwen aan een innovatiedomein dat zich richt op AI, automatisering en schaalbare contentworkflows.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dawn haalt VluchtelingenWerk, ADCN, De Balie en Be Orange Real Estate binnen

09-07-2026 | 17:15:00
Dawn heeft VluchtelingenWerk Nederland, ADCN, De Balie en Be Orange Real Estate binnengehaald als merken waar het meerjarig voor aan de slag gaat

REVITALIZE vernieuwt het NVM-merk Brainbay

09-07-2026 | 16:36:24
Rebrandingbureau Revitalize heeft de visuele rebranding en strategische herpositionering van Brainbay afgerond. Het is het derde merk van NVM (Nederlandse Vereniging van Makelaars) die Revitalize onder handen heeft genomen

Dentsu Creative ontwikkelt Pride-campagne van KPN

09-07-2026 | 11:24:33
KPN vraagt tijdens World Pride aandacht voor het belang van een veilige online omgeving voor LHBTQIA+ jongeren.

Marco van Lisdonk: Brand safety beschermt, brand suitability beslist

09-07-2026 | 11:00:00
Blocklists, keyword exclusions en handmatige controles waren ooit genoeg om een merk te beschermen.

ASN Bank gaat door met eigen team in plaats van een creatief bureau

08-07-2026 | 22:53:18
ASN Bank gaat door met een eigen creatief kernteam in plaats van een (extern) creatief bureau. Een eerste campagne is daarmee gelanceerd
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.