Lydia Gumbs COO van PAKT

PAKT, een groep van acht productiebedrijven gevestigd in Nederland, Zweden en België, kondigt de benoeming aan van Lydia Gumbs als Chief Operating Officer (COO). Lydia Gumbs vormt samen met Maartje van Wijk en Maurice Wenneker, beiden co-CEO, en Johns Besselsen, de CFO, het Management Team van PAKT.

Inclusief leiderschapsteam

Als COO bij PAKT zal Lydia Gumbs verantwoordelijk zijn voor het operationele management, inclusief het beheren van dagelijkse activiteiten, het optimaliseren van processen, het waarborgen van efficiëntie en synergie tussen de verschillende bedrijven in de groep. Daarnaast zal ze zich richten op belangrijke thema's zoals duurzaamheid en technologische ontwikkelingen.

Maurice Wenneker, Co-CEO van PAKT: "Wij heel blij dat we Lydia kunnen verwelkomen in ons team. Haar uitgebreide ervaring en unieke inzicht zullen van onschatbare waarde zijn bij het bevorderen van onze operationele processen en de verdere groei van PAKT."

Lydia Gumbs: "Ik kijk uit naar de samenwerking met het ervaren team van PAKT en ik zet mijn ervaring graag in om de operationele aspecten van de PAKT groep effectief te beheren en zo de strategische doelstellingen te bereiken."

www.pakt.co

Mis geen nieuws meer en volg ons op LinkedIn.

Lees ook: 

PEEK ontwikkelt visuele wereld voor Peachtree

11-06-2026 | 17:13:00
Voor een merk dat sterk leunt op smaak was de centrale vraag hoe die beleving direct voelbaar gemaakt kon worden

Edouard Relou naar Wenneker Amsterdam

11-06-2026 | 12:27:00
In zijn rol gaat hij bouwen aan een innovatiedomein dat zich richt op AI, automatisering en schaalbare contentworkflows.

Robert Verberne: AI versterkt vakmanschap, niet andersom

10-06-2026 | 22:41:16
Robert Verberne is co-CEO van Wenneker Amsterdam. In dit interview deelt hij de visie van Wenneker Amsterdam op AI en hoe dit hun klanten ten goede komt

PAKT breidt managementteam uit voor volgende groeifase

04-06-2026 | 08:00:00
Maurice Wenneker blijft actief als CEO en Marc Pijsel als CFO. Het managementteam wordt uitgebreid met Liesbeth Timmer, Robert Verberne en Akram Janzi.

PAKT verkoopt Volstok aan eigen management

13-05-2026 | 08:46:00
Volstok gaat na een management buy-out zelfstandig verder onder leiding van het managementteam.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne

18-06-2026 | 16:08:53
De campagne is ontwikkeld door NOISE in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en draait om een herkenbaar moment onder de douche

ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium

18-06-2026 | 15:23:34
De campagne is volgens ARTIS een van de grootste marketingcampagnes in de geschiedenis van de organisatie en brengt de onderwaterwereld van het Aquarium naar de stad

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.

Creativiteit blijft knelpunt voor marketeers

18-06-2026 | 11:58:00
Dat blijkt uit het rapport Clients and Creativity 2026 van WFA en LIONS.

Antal van Pelt: Het tijdperk van de beige marketeer

18-06-2026 | 09:28:00
Merken groeien niet door netjes binnen de lijntjes te kleuren. Ze groeien door iets te kiezen. Door ergens voor te staan
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.