Lydia Gumbs COO van PAKT

PAKT, een groep van acht productiebedrijven gevestigd in Nederland, Zweden en België, kondigt de benoeming aan van Lydia Gumbs als Chief Operating Officer (COO). Lydia Gumbs vormt samen met Maartje van Wijk en Maurice Wenneker, beiden co-CEO, en Johns Besselsen, de CFO, het Management Team van PAKT.

Inclusief leiderschapsteam

Als COO bij PAKT zal Lydia Gumbs verantwoordelijk zijn voor het operationele management, inclusief het beheren van dagelijkse activiteiten, het optimaliseren van processen, het waarborgen van efficiëntie en synergie tussen de verschillende bedrijven in de groep. Daarnaast zal ze zich richten op belangrijke thema's zoals duurzaamheid en technologische ontwikkelingen.

Maurice Wenneker, Co-CEO van PAKT: "Wij heel blij dat we Lydia kunnen verwelkomen in ons team. Haar uitgebreide ervaring en unieke inzicht zullen van onschatbare waarde zijn bij het bevorderen van onze operationele processen en de verdere groei van PAKT."

Lydia Gumbs: "Ik kijk uit naar de samenwerking met het ervaren team van PAKT en ik zet mijn ervaring graag in om de operationele aspecten van de PAKT groep effectief te beheren en zo de strategische doelstellingen te bereiken."

www.pakt.co

Mis geen nieuws meer en volg ons op LinkedIn.

Lees ook: 

PEEK en SuperRebel.Agency ontwikkelen visuele identiteit VGP

09-04-2026 | 14:27:00
VGP, actief in 16 landen, werkt samen met PEEK Creative Studios en SuperRebel.Agency aan een visuele identiteit die de Europese schaal en positionering van het bedrijf ondersteunt.

Wenneker Amsterdam ondersteunt Kipling-campagne

26-03-2026 | 17:13:00
Voor de uitwerking werkte Wenneker Amsterdam samen met bureau Good, regisseur Rogier Smalhout en fotograaf Ines Vansteenkiste-Muylle.

Patrick van Drongelen: Omarm AI. Totdat je het ook echt doet

25-03-2026 | 11:02:00
Patrick van Drongelen is Managing Director & Partner at PEEK Creative Studios in zijn column heeft hij het over AI, kwaliteit en resultaat

Rabbit’s Foot Studios actief op Minecraft Marketplace

19-03-2026 | 09:36:00
Daarmee positioneert de studio het platform als strategisch kanaal voor merken die aansluiting zoeken bij een actieve gamecommunity.

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.