Luciano Simula versterkt Counter als lead video

Counter, het Zaanse bureau voor PR, branding en storytelling, breidt uit met Luciano Simula als lead video. Luciano Simula werkte hiervoor onder andere als freelancer voor Counter op videoproducties voor accounts als ALD Automotive, Mourik, Kennemer Duincampings en Combiwel voor Kinderen.

Raymond Bresching, partner en communicatiestrateeg bij Counter: "Met de komst van Luciano halen wij een ervaren video-expert binnen waarmee we bovendien al jaren werken. Hij kent Counter en onze klanten goed en past goed binnen onze cultuur."

Bijna 20 jaar ervaring

Luciano Simula heeft meer dan 18 jaar ervaring als freelance cameraman en editor in het maken van corporate video's, social commercials en registraties. Zo heeft hij onder andere video's gemaakt voor de Hogeschool van Amsterdam, Linda TV, ANWB, A.Vogel, Van Gogh museum, Ymere, het Voedingscentrum en Albert Heijn. Zijn grootste drijfveren zijn de afwisseling in het werk en het behalen van mooie eindresultaten samen met de opdrachtgevers. Als Manager Operations bij Kamera Express heeft hij gedurende twee jaar veel ervaring opgedaan met de dynamiek in het corporate bedrijfsleven.

Video-expert op diverse vlakken

Luciano, met zijn opgebouwde expertise op het gebied van storytelling content, staat klaar om het videoproductie aspect te leiden binnen Counter. Met zijn vaardigheden worden de mogelijkheden voor het produceren van diverse videoproducties zoals bedrijfsfilms, documentaires, animaties, registraties en verhelderende uitlegvideo's nu nog toegankelijker.

www.countercontent.nl

www.countercreatives.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Raymond Bresching: Samenwerking is de kern van PR

16-01-2026 | 09:41:00
Marketing Report strijkt neer in Zaandam, aan de westzijde van de stad, waar Bas Vlugt Raymond Bresching interviewt.

Influencer & Content Marketing Awards 2025 | De Winnaars

20-11-2025 | 14:43:00
De prijzen bekronen onderscheidend werk in contentmarketing en influencermarketing, in zowel campagnerubrieken als bureaucategorieën.

Counter Collective wint twee keer zilver bij Dutch PR Awards

23-10-2025 | 12:42:00
Counter ondersteunt Ayvens bij merkbekendheid na fusie ALD en LeasePlan

Denise Jongkind: Design en communicatie zijn één

11-08-2025 | 08:54:00
Visueel kom je sterker uit de verf als je verhaal klopt. De basis van design word vaak mede gevormd door een goed narratief

Denise Jongkind naar Counter Collective als artdirector

07-08-2025 | 09:11:28
Ze gaat aan de slag met merkidentiteiten, campagnes en communicatiemiddelen.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

KFC Nederland kiest winnaar voor soundlogo

01-05-2026 | 14:31:00
De winnende track wordt de komende 2 jaar gebruikt in alle Nederlandse merkcampagnes.

Bob Koigi: Koopgedrag hertekent B2B-marketing

01-05-2026 | 12:57:18
Veranderingen in koopgedrag dwingen B2B-marketeers om hun aanpak voor groei te herzien

[Vacancy] VML has a position for Project Execution Lead

01-05-2026 | 10:32:00
VML is directly looking for Project Execution Lead (Dutch Required) - Amsterdam

Dutch Opening Dinner Cannes Lions 2026

30-04-2026 | 19:46:00
Voor Nederlandse deelnemers aan Cannes Lions 2026 wordt op dinsdag 23 juni een gezamenlijk diner georganiseerd.

Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) wint Global Grand Effie 2025

30-04-2026 | 19:01:00
Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) heeft een Global Grand Effie 2025 gewonnen in de categorie Positive Change: Social Goods – Brands. Deze prijs komt van de internationale Effie Worldwide-organisatie
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.