Lucas Nutbey Director of Strategy DEPT

DEPT breidt het Nederlandse managementteam uit met Lucas Nutbey als Director of Strategy. Lucas Nutbey, inmiddels al zeven jaar werkzaam bij de agency en strategisch verantwoordelijk voor klanten als Gant en Inter Milan, geeft hiermee een antwoord op de toenemende klantvraag naar geïntegreerde tech- en marketingdiensten. 

Uitbreiding managementteam

De agency geeft aan dat inmiddels tweederde van haar klanten gebruikmaakt van meerdere diensten en ziet een flinke groei. Lucas Nutbey: "Een voorbeeld hiervan is dat we klanten helpen met het ontwikkelen van IT-integraties voor hun e-commercewebsite en tegelijkertijd hun influencercampagnes runnen. Het kan soms als twee verschillende werelden aanvoelen, maar het is wel degelijk de optelsom van deze activiteiten die écht het verschil maakt. Daarnaast is de impact van technologie op marketing in de volle breedte immens, denk bijvoorbeeld alleen al aan hoe AI het huidige landschap op zijn kop zet. Het is dan ook niet meer dan logisch dat we beide werelden ook naar buiten toe nog meer integreren zodat klanten het meeste uit de mogelijkheden halen."

Sarah Wubben, Managing Director bij DEPT Nederland: "Ik ben ervan overtuigd dat Lucas in deze nieuwe rol nog meer verschil kan maken voor klanten. Voor iedere klant draait het simpelweg om resultaat. En dat kan alleen door de juiste mensen en services samen te brengen, in combinatie met een flinke dosis enthousiasme. Hij heeft de afgelopen zeven jaar onze grootste klanten geholpen om bruggen te slaan en snel nieuwe markten te betreden, producten te lanceren en de beste merkbeleving neer te zetten."

www.deptagency.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

DEPT benoemt Barbara Bijlard tot VP of Clients

01-07-2026 | 10:44:00
DEPT heeft Barbara Bijlard benoemd tot VP of Clients. In haar rol richt zij zich op het creatieve portfolio van het bureau

[Vacancy] DEPT has a position for Senior Media Consultant

30-06-2026 | 12:53:00
DEPT is directly looking for Senior Media Consultant - Amsterdam, Rotterdam

Pol Hoenderboom: De echte waarde van AI zit niet in besparen

24-06-2026 | 11:46:00
Het gesprek draait om de rol van AI binnen organisaties, de verschuiving van marketing naar businessvraagstukken en het belang van menselijke verbinding in een technologiegedreven wereld.

DEPT presenteert Deptify tijdens Cannes Lions

22-06-2026 | 09:35:00
Het platform is bedoeld voor organisaties die AI wel inzetten, maar daarbij vastlopen doordat systemen, context en teams onvoldoende op elkaar aansluiten.

[Vacancy] DEPT has a position for Senior Content & Comms Strategist

15-06-2026 | 14:08:00
DEPT is directly looking for Senior Content & Comms Strategist - Amsterdam


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

INretail-campagne wil laten zien hoe retail in het leven kan passen

03-07-2026 | 18:10:18
Brancheorganisatie INretail heeft een door Vertigo6 ontwikkelde campagne gelanceerd voor werken in de retail
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.