Loeki de Leeuw viert 60 jaar Ster met speciale filmpjes

Ster bestaat 60 jaar en viert dat met speciale Loeki de Leeuw-filmpjes. De feestelijke filmpjes zijn vanaf vanavond te zien rondom de reclameblokken op televisie.

Sinds 1965 speelt Ster een belangrijke rol in de Nederlandse reclamegeschiedenis als vaste partner voor adverteerders bij de publieke omroep. Om het jubileum te vieren organiseert Ster ook publieksacties op het Media Park en presenteert Beeld & Geluid een korte film over zes decennia Ster-reclame.

Loeki de Leeuw in feestelijk jasje

Loeki de Leeuw keert terug in korte filmpjes die speciaal voor het jubileum zijn gemaakt. Het eerste filmpje is 25 augustus te zien rondom het reclameblok voorafgaand aan het NOS Journaal van 20:00 uur. Daarnaast plaatst Ster op het Media Park in Hilversum een fotoframe waar bezoekers een feestelijke foto kunnen maken. Wie zijn foto deelt op social media maakt kans op een jubileumpuzzel.

Bijdrage aan publieke omroep

Samen met Beeld & Geluid heeft Ster een korte film samengesteld over de ontwikkeling van reclame bij de publieke omroep. De film toont zes decennia aan campagnes, van nostalgische klassiekers tot maatschappelijke thema’s, en is vanaf deze week te zien in het Mediamuseum.

Frank Volmer, directeur van Ster: "Ster bestaat vandaag 60 jaar; een mijlpaal die we graag samen met het Nederlands publiek vieren. Met Loeki, publieksacties en een ode aan het verleden staan we stil bij dit bijzondere moment. Tegelijkertijd kijken we vooruit: we willen onze maatschappelijke rol borgen en klaar zijn voor de volgende decennia. Zo blijven we bijdragen aan een sterke, onafhankelijke publieke omroep."

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

NOISE maakt campagne voor drinkwaterbesparing

11-06-2026 | 17:28:00
NOISE is verantwoordelijk voor de landelijke campagne Word geen Douchebag. Fris in 5 minuten, die Nederlanders moet aanzetten tot korter douchen.

Joe Public maakt activatiecampagne voor KiKa

08-06-2026 | 15:35:00
In trailers op basis van echte verhalen staan drie actievoerders centraal die geld inzamelen voor onderzoek naar kinderkanker.

Natwerk en blowUP winnen award voor video mapping-campagne

08-06-2026 | 12:17:00
Gedurende drie opeenvolgende avonden werden markante binnenstedelijke muren ingezet als projectievlak voor de campagne.

NPO is trots op recordjaar 2025 met 1 miljard aan inkomsten

05-06-2026 | 01:35:00
De NPO zegt trots te zijn op de prestaties uit 2025. Dit stellen de leden van de Raad van Bestuur van de NPO

Ster zendt speciaal Oranjeblok uit rond oefenduel

03-06-2026 | 10:08:38
Volgens Ster sluit het reclameblok aan bij de manier waarop veel Nederlanders een groot voetbaltoernooi beleven


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Campagne zoekt een Accountmanager

12-06-2026 | 14:54:00
Campagne is per direct op zoek naar Accountmanager - Fulltime · Rotterdam

[Vacatures] ACE zoekt een Senior UX/UI Designer

12-06-2026 | 13:37:00
ACE is per direct op zoek naar Senior UX/UI Designer - Fulltime · Amsterdam

Bart van Wageningen: Coca-Cola | Dove | DoorDash

12-06-2026 | 12:36:09
Drie campagnes, drie manieren om relevant te willen zijn. Heerlijk om als supporter vanaf de zijlijn te schreeuwen wat IK ervan vind:-)

Bob Koigi: Loyaliteit gaat verder dan prijskaartjes

12-06-2026 | 10:51:44
Consumenten stappen vaker over naar andere merken, kiezen vaker voor goedkopere alternatieven en bekijken hun uitgaven kritischer.

10 tips van Endeavour voor Shopify AI-vindbaarheid

12-06-2026 | 10:31:00
Nu consumenten steeds vaker complete vragen stellen aan AI-tools als ChatGPT en Gemini, verandert ook de manier waarop producten worden gevonden.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.