Liselotte Vink: The Family groeit in kracht en diversiteit

Managing Director The Family over fusie en kansen voor klanten

In Cannes spreek Bas Vlugt Liselotte Vink, Partner & Managing Director The Family over over de fusie tussen Open Now en The Family, de kracht van gedragswetenschap in creatief werk en de kansen die dit biedt voor klanten en talent.

Het nieuws dat Open Now en The Family zijn gefuseerd, zorgt voor veel nieuwsgierigheid én positieve reacties in de branche: “We hebben hier met een aantal mensen al langere tijd over gesproken en wisten dat het een heel goede match zou zijn. Het voelt helemaal logisch.”

Ze werkt inmiddels tien jaar bij Open Now, waarvan de laatste twee jaar als Managing Director: “Dit is voor mij echt een mooie stap: groter worden, meer slagkracht, en dat met een fantastisch team.”

Creativiteit en gedragswetenschap versterken elkaar

Open Now bouwde de afgelopen jaren een sterke reputatie op in gedragswetenschap. Liselotte Vink: “We hebben acht gedragswetenschappers in huis. The Family is een creatief bureau met een sterke creatieve identiteit. Wij ook, maar bij ons ligt het accent meer op strategie en gedragsbeïnvloeding. Juist daarom vullen we elkaar zo goed aan. Hun creativiteit kunnen wij weer toepassen voor onze klanten, en andersom nemen wij onze gedragskennis mee naar hun klanten. Dat is echt een win-win.”

De nieuwe combinatie telt inmiddels zo’n dertig medewerkers. Liselotte Vink: “Alle disciplines zitten in-house, dus we kunnen alles zelf maken en bedenken. Het is een mooi, divers team met veel vrouwen, daar ben ik trots op.”

Positieve reacties en vertrouwde locatie

De klanten reageren enthousiast: “Iedereen is nieuwsgierig naar wat we samen gaan neerzetten. Heel leuk om die energie te voelen.”

De naam The Family is gebleven, maar de vertrouwde locatie van Open Now blijft de thuisbasis. Liselotte Vink: “We blijven zitten aan de Westerdoksdijk in Amsterdam, vlak bij Centraal Station, met een prachtig uitzicht over het IJ en Amsterdam-Noord. Met wat extra ruimte erbij hebben we nu ook genoeg plek voor het hele team.”

Leren, netwerken en inspiratie in Cannes

Cannes is voor Liselotte Vink niet alleen een plek om te netwerken, maar ook een kans om te leren: “Het is vooral een kans om veel mensen uit het vak te spreken, te horen waar iedereen mee bezig is en nog meer vakgenoten beter te leren kennen. Het is heel sociaal en je leert er veel van. Een mooie mix van inspiratie, kennis en gezelligheid.”

Ze heeft een duidelijke missie voor de komende jaren. Liselotte Vink: “Je kunt onmogelijk alles zien, maar het is echt mijn missie om er de komende jaren nog meer uit te halen en te leren.” 

Bekijk de video hier

www.thefamily.nl

www.canneslions.com

Partners Marketing Report Cannes 2026


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Countdown to Cannes 2026 - Pascal Scherpenkate

13-06-2026 | 00:00:00
RA*W komt ook dit jaar met een mooie delegatie naar Cannes. Iedere dag stellen mensen uit de delegatie zich voor. 

Countdown to Cannes 2026 - Itziar Suijten

12-06-2026 | 00:00:00
RA*W komt ook dit jaar met een mooie delegatie naar Cannes. Iedere dag stellen mensen uit de delegatie zich voor. 

Cannes Lions: Publicis Amsterdam bij eerste nominaties

11-06-2026 | 14:22:00
De eerste nominaties voor de Cannes Lions zijn bekend gemaakt. Bij de Innovations Lions is Publicis Amsterdam genomineerd met de campagne Utrecht Energized voor Renault

Countdown to Cannes 2026 - Daniëlle van Ginkel

11-06-2026 | 00:00:00
RA*W komt ook dit jaar met een mooie delegatie naar Cannes. Iedere dag stellen mensen uit de delegatie zich voor. 

Line-up St-Canneke 2026 compleet

02-06-2026 | 15:42:38
Tijdens het evenement worden inzichten, trends en bekroond werk van Cannes Lions gedeeld met professionals uit de sector.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Campagne zoekt een Accountmanager

12-06-2026 | 14:54:00
Campagne is per direct op zoek naar Accountmanager - Fulltime · Rotterdam

[Vacatures] ACE zoekt een Senior UX/UI Designer

12-06-2026 | 13:37:00
ACE is per direct op zoek naar Senior UX/UI Designer - Fulltime · Amsterdam

Bart van Wageningen: Coca-Cola | Dove | DoorDash

12-06-2026 | 12:36:09
Drie campagnes, drie manieren om relevant te willen zijn. Heerlijk om als supporter vanaf de zijlijn te schreeuwen wat IK ervan vind:-)

Bob Koigi: Loyaliteit gaat verder dan prijskaartjes

12-06-2026 | 10:51:44
Consumenten stappen vaker over naar andere merken, kiezen vaker voor goedkopere alternatieven en bekijken hun uitgaven kritischer.

10 tips van Endeavour voor Shopify AI-vindbaarheid

12-06-2026 | 10:31:00
Nu consumenten steeds vaker complete vragen stellen aan AI-tools als ChatGPT en Gemini, verandert ook de manier waarop producten worden gevonden.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.