Lars Kappen en Melle Schellekens naar personal branding agency Personally

Personal branding agency Personally gaat een nieuwe fase in met de versterking van Lars Kappen en Melle Schellekens, twee ondernemers die eerder actief waren voor The Good Roll, NOA Collective en Star/p.

Georgina Rutherford, mede-oprichter Personally: "Personal branding is een term die nog veel uitleg nodig heeft. Tien jaar geleden kende bijna niemand de term influencermarketing, inmiddels is het volledig ingeburgerd en zal deze markt in 2024 naar verwachting een recordwaarde van 24 miljard dollar bereiken. We zijn Personally gestart omdat we hetzelfde potentieel zien in de groei van personal branding: van iets nieuws naar een volwassen markt. We kijken er enorm naar uit om de ondernemende visie van Lars en Melle onderdeel te maken van Personally."

Lars Kappen: "Toen ik voor het eerst met Georgina aan tafel zat over een personal branding traject voor mijzelf, rees direct de vraag waarom dit nog niet bestond in een bedrijfsvorm zoals bij influencermanagement bureaus. Ik kijk ernaar uit om deze onderneming bij te staan in hun groei."

Melle Schellekens: "Toen Lars en ik in contact kwamen met Personally, zagen we meteen de enorme potentie van hun propositie. Veel ondernemers weten nog niet wat personal branding inhoudt en hoe ze het in kunnen zetten om kansen, talent en klanten naar zich toe te trekken. Over een aantal jaar is personal branding een vast onderdeel in iedere mediamix: het is reclame anno 2025. Een essentieel marketinginstrument, vooral voor B2B bedrijven."

www.personally.team

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Meta ontslaat 8000 medewerkers door AI

23-04-2026 | 23:17:00
Meta kondigde aan komende maand te reorganiseren en circa 8000 medewerkers te ontslaan, oftewel circa 10 procent van het totaal aantal medewerkers

THNDR Music versterkt team met Bart Hendrikx

23-04-2026 | 15:47:16
In deze rol richt hij zich op de verdere groei van de Amsterdamse studio, met nadruk op internationale projecten en langdurige samenwerkingen

Lisa Nijman versterkt creatief team Counter

21-04-2026 | 14:53:27
Ze gaat zich bezighouden met de ontwikkeling van uiteenlopende middelen, van digitale campagnes tot social content en visuele merkuitingen.

Tim Elsen Chief Operating Officer iO

21-04-2026 | 09:49:03
Met die aanstelling wil het bedrijf de interne organisatie verder versterken en de samenwerking tussen markten en campussen beter stroomlijnen.

REVITALIZE versterkt team met Floris Heyne

16-04-2026 | 16:27:54
REVITALIZE heeft Floris Heyne aangesteld als Creative Lead. In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de creatieve output van het bureau


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Proefdiervrij en The Creators Hive lanceren campagne Tijd voor menselijkheid

24-04-2026 | 06:00:00
Creatief bureau The Creators Hive heeft voor Stichting Proefdiervrij een campagne ontwikkeld onder de naam Tijd voor Menselijkheid. De campagne heeft als doel mensen aan het denken te zetten over dierproeven

AI AM breidt uit en wijst op AI-achterstand Nederland

23-04-2026 | 15:42:12
Volgens de initiatiefnemers wijst die groei op een bredere uitdaging: de adoptie van AI in Nederland blijft achter door een gebrek aan infrastructuur.

Dorst & Lesser verzorgt socialstrategie Center Parcs

23-04-2026 | 15:17:53
De samenwerking richt zich op het verbreden van de merkperceptie, waarbij het merk zich positioneert als meer dan een familieresort.

Coen Zuijdervliet: Reet, kak, bil (of gewoon goede reclame?)

23-04-2026 | 10:12:30
Er lijken de laatste tijd wat ongeschreven reclameregels te sneuvelen. En eerlijk? Dat is verfrissend.

SteamTalmark start wervingscampagne Veiligheid & Service

23-04-2026 | 09:50:00
In de campagne staan huidige medewerkers centraal, die potentiële collega’s uitnodigen om als buddy mee te lopen en het vak van dichtbij te ervaren.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.