Kumpany tekent driejarig contract met VodafoneZiggo

Kumpany is de komende 3 jaar verantwoordelijk voor de creatieve invulling van Vodafone-activaties op festivals van MOJO. Het bureau won de opdracht na een pitchtraject van VodafoneZiggo.

Binnen de samenwerking ontwikkelde Kumpany één herkenbaar festivalconcept dat deze zomer wordt ingezet op verschillende festivals in Nederland.

Festivalervaring centraal

Het concept speelt in op het spanningsveld van de moderne festivalervaring: volledig opgaan in het moment zonder iets te missen. Daarbij staat de rol van de smartphone centraal.

De activatie is eind deze maand voor het eerst te zien tijdens Dauwpop.

Vodafone zichtbaar via beleving

Volgens Kumpany moet het concept Vodafone en het klantenprogramma Priority op een natuurlijke manier onderdeel maken van de festivalervaring.

Michelle de Vos, clientservicedirector bij Kumpany: "Festivals draaien om momenten die je samen beleeft, maar ook om de behoefte om die momenten vast te leggen. Met ons concept zorgen we dat bezoekers daarin niets hoeven te missen en maken we Vodafone een vanzelfsprekend onderdeel van de festivalervaring."

Meerjarige samenwerking

VodafoneZiggo ziet festivals als belangrijke contactmomenten met klanten.

Dico Ariesen, senior partnershipmanager bij VodafoneZiggo: "Met Vodafone en ons klantenprogramma Priority willen we aanwezig zijn op momenten die er echt toe doen voor onze klanten, of dit nou in de Ziggo Dome is of op het festivalterrein. We kijken ernaar uit om die momenten de komende 3 jaar samen met Kumpany nog betekenisvoller te maken."


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: (N)Odido

13-05-2026 | 11:46:00
Odido wilde laten zien dat het anders kon. Beter. Menselijker. Totdat de werkelijkheid zich meldde.

Dentsu bundelt media en creatie voor influencermarketing

13-05-2026 | 10:39:30
Dentsu Influence brengt teams en disciplines samen, van SEO en Branded Content tot Social Commerce, Brand Activations en Gaming

[Vacatures] Somention zoekt een Client Service Director

13-05-2026 | 10:30:00
Somention is per direct op zoek naar een Client Service Director - Full-time / Part-time · Rotterdam

PAKT verkoopt Volstok aan eigen management

13-05-2026 | 08:46:00
Volstok gaat na een management buy-out zelfstandig verder onder leiding van het managementteam.

Dentsu stijgt, WPP krijgt tik op beurs

12-05-2026 | 22:47:00
WPP verloor afgelopen week bijna 5 procent op de beurs, ondanks accountwinst bij JLR en een rol binnen de wereldwijde bureaustructuur van Heineken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.