Kompas Publishing neemt Gids.tv en Weer.nl over van Talpa Network
Met de overname van Gids.tv en Weer.nl heeft Kompas Publishing haar portfolio verder uitgebreid. Gids.tv is al jaren een grote speler als het gaat om het bieden van tv-gids informatie. Daarnaast worden op Gids.tv dagelijks tientallen nieuwtjes, video’s en updates geplaatst door het redactionele team. Op Weer.nl vind je het weer op zowel landelijk als lokaal niveau. De site heeft veel bekendheid en is jaren gebruikt als bron voor het weerbericht in onder andere Hart van Nederland en door verschillende radiostations.
Samenwerking
Dagelijks worden er op beide sites veel video’s geplaatst. Voor de invulling van de videoadvertenties zal Kompas blijven samenwerken met Talpa Network. Met de overname zet Kompas Publishing in op verdere uitbreiding van haar portfolio. Tv- en weer content wordt al veel geconsumeerd op bijvoorbeeld Startpagina.nl en ook met televisiezender ONS en Fietsnetwerk zijn er mogelijkheden voor verdere integraties. De werknemers van Gids.tv gaan over naar het kantoor van Kompas Publishing in Haarlem.
Portfoliobedrijf
Marc Veeningen, hoofdredacteur bij Talpa Network: "Voor Talpa Network is weersinformatie een belangrijk onderdeel van ons aanbod op radio en tv. Wij blijven dan ook gepresenteerde weer bulletins aanbieden met onze vertrouwde gezichten op de radio en SBS6. Een eigen merk en bijbehorende site zijn hiervoor echter niet noodzakelijk. Omdat wij op dit moment de focus leggen op het creëren van een open netwerk met een aantal hoofdmerken zijn we blij dat we voor zowel Weer.nl als Gids.tv een nieuwe eigenaar hebben gevonden die de merken verder kan laten groeien."
Aart Wallet, CEO van Kompas Publishing: "Wij zijn erg blij met het toevoegen van Gids.tv en Weer.nl aan ons portfolio. Wij zien veel kansen om onze verschillende merken met elkaar te verbinden. De overname zorgt voor een mooie toename van ons bereik en zorgt voor schaalvoordelen op advertentiegebied."
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Happy Horizon neemt B&S Media over
Publicis Groupe betaalt 2,2 miljard dollar voor LiveRamp
Propaganda neemt contentmarketingbureau JaJa over
360 Experience Group fuseert met GoodFellows
Reisjunk sluit zich aan bij Kompas Publishing
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
KesselsKramer in voorlopige surseance
[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Websitebeheerder / Webflow Developer
[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior Social Media Manager
[Vacatures] ACE zoekt een Senior Social Creative
FCB Amsterdam ontwikkelt WK-campagne voor Kansspelautoriteit
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen