JUKE voortaan ook beschikbaar bij Android Auto

De streamingdienst JUKE is voortaan ook beschikbaar voor gebruikers van Android Auto. Daarmee zijn de radiozenders en podcasts ook voor wie Android Auto gebruikt beschikbaar in de auto. JUKE is sinds maart 2020 beschikbaar voor Apple CarPlay gebruikers, waarmee deze voor alle autogebruikers van in-car entertainment beschikbaar is gekomen.

Met het beschikbaar komen voor Android Auto, heeft de streamingdienst van Talpa Network een vernieuwde versie voor alle gebruikers gelanceerd. waardoor radiostations, non-stop audio aanbod en podcasts eenvoudiger opzoekbaar zijn.

JUKE is verder beschikbaar via een website en smartphones. De app voor smart-tv's is in mei stopgezet, maar casting naar smart-tv's blijft wel mogelijk.

Bert Laker, Product Manager Audio: 'We brengen meer en meer tijd door in de auto en daarom wil JUKE de beste in-car-ervaring bieden voor radio en podcasts. De twee nieuwe JUKE-apps sluiten naadloos aan voor een superieure luisterervaring in de auto. Door CarPlay en Android Auto te omarmen, kunnen we onze positie als essentieel radio en podcast platform in Nederland versterken, door aanwezig te zijn in het dashboard van onze luisteraars.'

www.talpanetwork.com

www.juke.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Eerste tv-campagne Yeehright! bij Talpa Network

04-03-2026 | 13:14:00
Broodbelegmerk Yeehright! is gestart met een tv-billboardingcampagne op zenders van Talpa Network. De campagne is ingekocht door mediabureau Media Reverse en richt zich op het vergroten van zichtbaarheid en merkherkenning

Sander van der Peet: Ochtendhumeur bij Gordon & Froukje?

23-02-2026 | 15:35:00
Afgelopen week postte Gordon nog trots op zijn Instagram dat ze al vijf maanden te horen zijn op Radio 10, maar hij was zijn vakantie even vergeten.

Talpa Media sluit eerste agentic advertising-deal

17-02-2026 | 09:43:46
De advertentietransactie kwam volledig tot stand via communicerende AI-agents: van aanvraag en onderhandeling tot boeking in de adserver.

Radiosector: elke exploitant met eigen commercieel relevante doelgroepdefintie

09-02-2026 | 00:00:00
DPG Media heeft voor de radiostations Joe en Qmusic per 1 januari 2026 de commercieel relevante doelgroep 25-54 jarigen geïntroduceerd. Daarvoor definieerde het mediabedrijf voor zijn radioreclameverkoop de doelgroep 20-49

Maarten Meijs krijgt leiding over Talpa-directie

05-02-2026 | 17:07:00
Talpa Network en Talpa Studios gaan per 2 maart 2026 voortaan vallen onder één (holding)directie, maar blijven wel afzonderlijk opereren
 

l


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.